Wiadomości związane z hasłem "edukacja przedszkolaka"

 • brak_foto

  Publiczny żłobek i przedszkole - warunki przyjęcia.

  Witam! Mam trochę nietypowe pytanie. Razem z mężem pracujemy w wymiarze pełnego etatu. Ja jestem zameldowana jeszcze u swoich rodziców w jednym mieście (w powiecie ostrowieckim), mąż u swoich w innym mieście (w powiecie skarżyskim). Pracujemy w powiecie kieleckim na terenie tego samego województwa. Chcielibyśmy posłać nasze dziecko do przedszkola w mieście, w którym pracujemy, na co dzień mieszkamy, ale nie jesteśmy tu zameldowani. Czy istnieje taka możliwość? Bardzo proszę o taka poradę, nie wiem bowiem, gdzie mam się udać z takim pytaniem.
 • Warszawskie przedszkola niepubliczne

  Warszawskie przedszkola niepubliczne

  Rozpoczynamy cykl artykułów, w których będziemy prezentować najciekawsze naszym zdaniem przedszkola w Polsce. Dzisiaj przedstawiamy godne uwagi przedszkola niepubliczne z Warszawy. Wyróżniają się one na tle podobnych placówek oryginalnymi profilami oraz interesującymi programami nauczania dla dzieci.
 • Wczesna edukacja dziecka

  Wczesna edukacja dziecka

  Toczą się spory odnośnie tego czy to dobry pomysł aby dziecko już wieku sześciu lat szło do szkoły. Rodzice przyzwyczajeni są do tego, że edukacja przedszkolaka rozpoczyna się gdy podopieczny kończy siedem lat. Czy wczesna edukacja dziecka to dobre rozwiązanie?