Wiadomości związane z hasłem "festiwal dla dzieci"

 • IX edycja Fesitwalu Designu i Kreatywności Ene Due De przed nami!

  IX edycja Fesitwalu Designu i Kreatywności Ene Due De przed nami!

  Małe Ręko-Dzieło!   Papier, drewno, sklejka, glina, ceramika, tkanina, filc – te i inne materiały będą podstawą do tworzenia różnych ciekawych „dzieł” z wykorzystaniem tradycyjnych technik rzemieślniczych. A to wszystko w Strefie Zajęć Praktyczno – Technicznych (ZPT), które będą częścią IX edycji Festiwalu Designu i Kreatywności dla Dzieci Ene Due De w Concordia Design. Festiwal to dwa dni w całości poświęcone najmłodszym. Zapraszamy już 21-22 września!
 • Znamy już pełny program i plakat 6. MFF Kino Dzieci!

  Znamy już pełny program i plakat 6. MFF Kino Dzieci!

  Miesiące przygotowań i wymagającej selekcji wieńczymy dziś prezentacją programu wypełnionego po brzegi najlepszymi filmami dla młodego widza. Od 21 do 29 września w 8 sekcjach pokażemy 154 tytuły z całego świata. Filmom towarzyszyć będą spotkania z twórcami i gośćmi specjalnymi, seanse z muzyką na żywo oraz warsztaty dla dzieci i dorosłych. Pełny program jest już dostępny na stronie www.kinodzieci.pl , dziś ruszyła też sprzedaż biletów w 23 festiwalowych kinach!
 • Czas na spotkanie: 6. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Kino Dzieci we wrześniu

  Czas na spotkanie: 6. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Kino Dzieci we wrześniu

  Już po raz szósty, między 21 a 29 września, odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Filmowy Kino Dzieci – filmowe święto dla młodych i najmłodszych widzów. Przez dziewięć dni w 22 miastach i 23 kinach, połączy nas hasło „Czas na spotkanie” – z filmami z całego świata, z wieloma po raz pierwszy prezentowanymi w Polsce.
 • 5. Festiwal Kinolub - Filmowe Święto Dzieci i Młodzieży

  5. Festiwal Kinolub - Filmowe Święto Dzieci i Młodzieży

  W czerwcu Festiwal KINOLUB powróci do 12 miejscowości w Polsce. Na widzów czeka 8 filmów pełnometrażowych i 51 krótkich metraży, a do tego moc atrakcji filmowych i spotkań z twórcami z Indii, Niemiec, Iranu, Holandii i Rosji.   O programie dla przedszkolaków przeczytają Państwo na dole strony.
 • Pali się! Film Festival dla przedszkolaków w Poznaniu

  Pali się! Film Festival dla przedszkolaków w Poznaniu

  Multikino ogłasza alarm dla małych i dużych kinomanów! Już za kilka dni w Poznaniu odbędzie się Pali się! Film Festival – pierwszy festiwal filmów o tematyce strażackiej. W programie imprezy znalazły się projekcje filmów oraz konkurs i piknik strażacki.
 • 29. Festiwal Śpiewających Przedszkolaków we Wrocławiu

  29. Festiwal Śpiewających Przedszkolaków we Wrocławiu

  Zapraszamy na wyjątkowy festiwal, podczas którego swoje wokalne umiejętności zaprezentuje około trzystu przedszkolaków. Maluchy będą występować indywidualnie, w duetach i grupach, śpiewają utwory dostosowane do ich wieku. Najważniejsze, że każde z dzieci, które pojawią się na w 29. Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków jest jego zwycięzcą.
 • 6. Festiwal Filmów dla Dzieci

  6. Festiwal Filmów dla Dzieci

  Czerwiec to dla dzieci jeden z najprzyjemniejszych miesięcy w roku. Otwiera go Dzień Dziecka, który jednocześnie rozpoczyna odliczanie dni do wakacji. Wtedy też odbywa się niepowtarzalny w swej formie Festiwal Filmów dla Dzieci!
 • 2. Konkurs Filmów Amatorskich dla Dzieci i Młodzieży

  2. Konkurs Filmów Amatorskich dla Dzieci i Młodzieży

  Twoje dziecko marzy aby zostać reżyserem, scenarzystą albo aktorem? Może je spełnić biorąc udział w drugiej edycji Konkursu Filmów Amatorskich dla Dzieci i Młodzieży! Jest on organizowany w ramach Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dla Dzieci w Krakowie.
 • Turniej w piłkarzyki o puchar „Małego Sputnika"!

  Turniej w piłkarzyki o puchar „Małego Sputnika"!

  Atrakcje „Małego Sputnika" to nie tylko pokazy niezwykłych filmów. Podczas festiwalowych dni maluchy mogą brać udział w wielu atrakcyjnych wydarzeniach! Jednym z nich jest turniej w piłkarzyki o puchar „Małego Sputnika"!