Wiadomości związane z hasłem "jak spędzać czas z dzieckiem"

 • 7 powodów dla których warto ćwiczyć z dzieckiem

  7 powodów dla których warto ćwiczyć z dzieckiem

  Aktywność fizyczna jest ważna dla osób w różnym wieku - szczególnie dzieci. W dobie nowoczesnych technologii, zachęcanie dzieci do ruchu wydaje się być coraz trudniejsze. Warto jednak pamiętać, że dzieci zawsze biorą przykład z góry. Dlatego warto do ćwiczeń w pierwszej chwili zmotywować… siebie! I choć logistyka podejmowania różnych aktywności fizycznych może wydawać się skomplikowana, poniżej podajemy 7 powodów dla których warto ćwiczyć z dzieckiem lub przy dziecku.
 • 7 atrakcji dla całej rodziny na Kaszubach

  7 atrakcji dla całej rodziny na Kaszubach

  W Polsce nie brakuje ciekawych miejsc, które spodobają się całej rodzinie – nie tylko dzieciom, ale i dorosłym. Jednym z takich wspaniałych zakątków naszego kraju są Kaszuby. Niżej przedstawiamy kilka interesujących miejsc tego regionu. Po prostu trzeba je odwiedzić!
 • 4 świąteczne parki rozrywki dla całej rodziny

  4 świąteczne parki rozrywki dla całej rodziny

  Zimą coraz większą popularność zdobywają tematyczne parki zabaw, w których można spotkać Świętego Mikołaja wraz z pomocnikami. Jeśli chcecie zabrać do któregoś z nich swoje dziecko, koniecznie sprawdźcie nasze propozycje.
 • Ciekawe miejsca w kujawsko-pomorskiem dla dzieci

  Ciekawe miejsca w kujawsko-pomorskiem dla dzieci

  W Polsce nie brakuje ciekawych miejsc, które warto pokazać dzieciom. Latem i wczesną jesienią, korzystając ze sprzyjającej pogody, dobrze będzie odwiedzić województwo kujawsko-pomorskie. Gwarantujemy, że atrakcji dla najmłodszych nie zabraknie.
 • 6 pomysłów na bożonarodzeniowe zabawy

  6 pomysłów na bożonarodzeniowe zabawy

  Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, na który już od początku grudnia czekają z utęsknieniem zarówno mali, jaki i duzi. Aby maluchom zbytnio nie dłużyło się to oczekiwanie, warto zaproponować im ciekawe bożonarodzeniowe zabawy i zadania, przez co poczują się, jakby właśnie nadeszła Gwiazdka.
 • Jak przygotować świąteczne ozdoby z dzieckiem

  Jak przygotować świąteczne ozdoby z dzieckiem

  Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to najlepsza okazja do tego, aby spędzić więcej czasu z dzieckiem. Maluch chętnie włączy się w wir świątecznych przygotowań, pomagając na przykład w przystrojeniu domu. Podpowiadamy jak przygotować świąteczne ozdoby z dzieckiem.
 • Jak kreatywnie spędzać czas z dzieckiem w grudniu

  Jak kreatywnie spędzać czas z dzieckiem w grudniu

  Grudzień to chyba najbardziej lubiany przez dzieci zimowy miesiąc. Dzięki Świętom dorośli mają więcej czasu, który mogą wykorzystać na zabawę ze swoimi pociechami. Dla szukających pomysłów na kreatywne zabawy dla dzieci, przygotowaliśmy kilka podpowiedzi.