Wiadomości związane z hasłem "konferencja dla nauczycieli"

 • Marcowa konferencja Centrum Edukacyjnego BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

  Marcowa konferencja Centrum Edukacyjnego BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

  „O tym, co piękne, ważne i przydatne w pracy nauczyciela przedszkola” - to zagadnienie, które będzie podejmowane podczas marcowej konferencji w Katowicach, na którą zaprasza Centrum Edukacyjne BLIŻEJ PRZEDSZKOLA. Udział w spotkaniu będzie dla wszystkich nauczycieli dobrą okazją do samodoskonalenia i poszukiwania nowych rozwiązań w codziennej pracy pedagogicznej.
 • Konferencja we Wrocławiu dla nauczycieli przedszkoli

  Konferencja we Wrocławiu dla nauczycieli przedszkoli

  Centrum Edukacyjne BLIŻEJ PRZEDSZKOLA zaprasza na konferencję Sposoby realizacji treści programowych z różnych obszarów edukacyjnych . W programie spotkania są prelekcje i warsztaty, dzięki którym pedagodzy zyskają praktyczną wiedzę, potrzebną w pracy dydaktyczno-wychowawczej.
 • Konferencja: Wszystko zależy od nauczyciela przedszkola... Na szczęście!

  Konferencja: Wszystko zależy od nauczyciela przedszkola... Na szczęście!

  Nauczyciele przedszkoli, którzy poszukują nowych rozwiązań i doskonalenia zawodowego, powinni skorzystać z zaproszenia Centrum Edukacyjnego BLIŻEJ PRZEDSZKOLA. Oprócz wskazówek dotyczących pracy dydaktyczno-wychowawczej, pedagodzy otrzymają szansę poznania najlepszych ekspertów w swojej dziedzinie!
 • Konferencja „Dwulatki i trzylatki w przedszkolu i w domu"

  Konferencja „Dwulatki i trzylatki w przedszkolu i w domu"

  Profesor Edyta Gruszczyk-Kolczyńska, Ewa Zielińska oraz miesięcznik Bliżej Przedszkola zapraszają do Torunia na konferencję „Dwulatki i trzylatki w przedszkolu i w domu. Jak świadomie je wychowywać i uczyć”. Spotkanie będzie się opierać na doświadczeniach zebranych w autorskim podręczniku metodycznym.