Wiadomości związane z hasłem "konkurs dla dzieci"

 • Konkurs kreatywny „Ozdoby Świąteczne”

  Konkurs kreatywny „Ozdoby Świąteczne”

  Jak Wasze przygotowania do Świąt? Pochwalcie się ozdobami, którymi przystroicie choinkę, parapety albo stół wigilijny! Zapraszamy wszystkie dzieci do wzięcia udziału w konkursie na najbardziej kreatywną ozdobę świąteczną. Nagrodzimy aż 10 osób prezentami od PaczkiMikołajkowe.pl , Wydawnictwo Skrzat , FoxGames oraz QElements .
 • Mikołajkowy konkurs Przedszkola.edu.pl

  Mikołajkowy konkurs Przedszkola.edu.pl

  Poszukujesz atrakcyjnych prezentów dla dziecka na Mikołajki? Ruszamy z pomocą! Zaproś dziecko do zabawy plastycznej, w której może wygrać fantastyczne zestawy zabawek od Goliath oraz Wydawnictwa Egmont . Mikołajkowy konkurs Przedszkola.edu.pl czas zacząć!
 • Konkurs dla dzieci „Przedszkole jak z bajki!”

  Konkurs dla dzieci „Przedszkole jak z bajki!”

  20 września obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka . Z tej okazji zapraszamy dzieci w wieku 3-6 lat do udziału w konkursie “Przedszkole jak z bajki!”. Pochwalcie się, co niezwykłego czeka na Was w Przedszkolu - uśmiechnięci koledzy i koleżanki? Bajecznie urządzone sale? A może panie z głowami pełnymi pomysłów na fantastyczne zajęcia? Dzieci zapraszamy do stworzenia pracy w dowolnej technice. Pokażcie bajkowość Waszego Przedszkola i wygrajcie fantastyczne nagrody: książki o Neli , małej reporterce oraz gry i fiszki do nauki języka angielskiego , a także zestawy - niespodzianki! Nagrodzimy aż 10 osób!
 • Konkurs plastyczny „Wiosna pełna magii”

  Konkurs plastyczny „Wiosna pełna magii”

  Pąki na drzewach, kwitnące kwiaty w ogródku i promienie słońca wpadające przez okna... A Was co zachwyca wiosną? Pokażcie nam na rysunku! Ma być kolorowo, radośnie, a przede wszystkim - magicznie ;) Zapraszamy dzieci w wieku 4-6 lat do wzięcia udziału w konkursie plastycznym. Do wygrania pięknie ilustrowane książki od Wydawnictwa Tekturka .
 • Konkurs plastyczny „Przedszkolak - Mały Odkrywca”

  Konkurs plastyczny „Przedszkolak - Mały Odkrywca”

  Zachęcamy do wzięcia udziału w nowym konkursie plastycznym organizowanym przez portal Przedszkola.edu.pl! Tym razem zastanowimy się nad tym, czy można być Odkrywcą w wieku zaledwie kilku lat. Bo właściwie: kim jest Odkrywca? I jak można połączyć jego działania z tym, co na co dzień robi Przedszkolak? Dzieci w wieku 4-6 lat: zapraszamy do zabawy! Kim jest dla Was Odkrywca? Czy możecie określić w ten sposób siebie; a może myślicie tak o koledze lub koleżance z przedszkola?
 • Wyniki konkursu „Pani Jesień gra w klasy”

  Wyniki konkursu „Pani Jesień gra w klasy”

  Ogłaszamy laureatów konkursu „Pani Jesień gra w klasy”! Decyzja o nagrodzeniu tylku kilku prac była trudna do podjęcia. Zdjęcia, które przesłaliście, prezentowały bardzo ciekawe pomysły - znalazły się wśród nich prace przestrzenne i rysowane, zrobione z samych darów jesieni i połączone z innymi technikami plastycznymi. Gratulujemy wszystkim uczestnikom; świetnie się spisaliście!
 • KONKURS: Wygraj wejściówki na Małego Sputnika!

  KONKURS: Wygraj wejściówki na Małego Sputnika!

  Zapraszamy wszystkie chętne dzieci do wzięcia udziału w naszym plastycznym konkursie Złota polska jesień - Jak ty widzisz jesień? Z czym kojarzy Ci się ta pora roku? Weź udział w konkursie i wygraj podwójną wejściówkę na Małego Sputnika!
 • Polska wybiera Małą Miss i Małego Mistera

  Polska wybiera Małą Miss i Małego Mistera

  Coraz bliżej do finałowej gali Ogólnopolskiego Konkursu Dziecięcych Fotografii, Talentów i Osobowości. Miesiąc temu odbył się jeden z castingów połączony z wręczeniem nagród finalistom w kategorii internetowej. Było dużo emocji i radości – cieszyły się zarówno dzieci, jak i ich rodzice.