Wiadomości związane z hasłem "konkurs plastyczny"

 • Mikołajkowy konkurs Przedszkola.edu.pl

  Mikołajkowy konkurs Przedszkola.edu.pl

  Poszukujesz atrakcyjnych prezentów dla dziecka na Mikołajki? Ruszamy z pomocą! Zaproś dziecko do zabawy plastycznej, w której może wygrać fantastyczne zestawy zabawek od Goliath oraz Wydawnictwa Egmont . Mikołajkowy konkurs Przedszkola.edu.pl czas zacząć!
 • Konkurs plastyczny „Wiosna pełna magii”

  Konkurs plastyczny „Wiosna pełna magii”

  Pąki na drzewach, kwitnące kwiaty w ogródku i promienie słońca wpadające przez okna... A Was co zachwyca wiosną? Pokażcie nam na rysunku! Ma być kolorowo, radośnie, a przede wszystkim - magicznie ;) Zapraszamy dzieci w wieku 4-6 lat do wzięcia udziału w konkursie plastycznym. Do wygrania pięknie ilustrowane książki od Wydawnictwa Tekturka .
 • Konkurs: Zaprojektuj sukienkę dla lalki Lalanki

  Konkurs: Zaprojektuj sukienkę dla lalki Lalanki

  Która dziewczynka nie marzy, aby zostać właścicielką pięknej, unikalnej lalki? Teraz te dziecięce marzenia mogą się spełnić! Wystarczy wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są wspaniałe, ręcznie szyte lalki oraz książeczki z opowiadaniami. 
 • Wielki konkurs serwisu Przedszkola.edu.pl: Jesienne zabawy

  Wielki konkurs serwisu Przedszkola.edu.pl: Jesienne zabawy

  Kolorowe liście, kasztany, żołędzie... Jesień to pora roku inspirująca do rozmaitych zabaw, zarówno na świeżym powietrzu, jak i w domu. Pochwalcie się pomysłowością Waszego dziecka w wymyślaniu jesiennych zabaw i weźcie udział w naszym nowym konkursie! Do wygrania jest wiele atrakcyjnych nagród - w tym voucher na rodzinny pobyt w Wiśle.
 • Kreatywny KONKURS gwiazdkowy – Wygraj kolorowy zestaw PlayMais!

  Kreatywny KONKURS gwiazdkowy – Wygraj kolorowy zestaw PlayMais!

  Przedszkolaki są prawdziwymi małymi artystami! Podczas twórczych zabaw maluchy uruchamiają ogromne pokłady wyobraźni. Warto spożytkować dziecięcą energię i wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są wspaniałe zestawy PlayMais do kreatywnej zabawy.
 • Wygrywaj z Misiem Meblisiem!

  Wygrywaj z Misiem Meblisiem!

  Meblik, producent mebli dla dzieci i przedszkoli zaprasza wszystkie Przedszkola i Przedszkolaków do udziału w konkursie pt. "Miś Mebliś".