Wiadomości związane z hasłem "lubelska wystawa zoologiczna zoopark"

 • Twoje dziecko kocha zwierzaki? Odwiedź ZOOPARK!

  Twoje dziecko kocha zwierzaki? Odwiedź ZOOPARK!

  Gekony, jeże, koty, kozy, konie, kuce i alpaki, króliki, psy, papugi i kanarki, małpki i inni goście z odległych krańców świata – te i wiele innych zwierzaków małych i dużych będzie można obejrzeć podczas Lubelskiej Wystawy i Targów Zoologicznych ZOOPARK w Lublinie  już 9 i 10 marca 2019 (Targi Lublin, ul. Dworcowa 11).
 • Przed nami piąta edycja ZOOPARKU!

  Przed nami piąta edycja ZOOPARKU!

  Lubelska Wystawa Zoologiczna ZOOPARK to wydarzenie, które na stałe wypisało się w kalendarz miejskich imprez. Jest także bardzo lubiana – zarówno przez dorosłych, jak i przez dzieci. Wszystko dzięki temu, że w jednym miejscu można zobaczyć koty, psy, króliki, konie, kozy, owce, drób i ptactwo ozdobne, lemury, małpki, papugi, kanarki, żółwie oraz wiele innych gatunków milusińskich, począwszy od zwierzaków domowych poprzez hodowlane aż do egzotycznych.
 • ZOOPARK 2015 - dobra zabawa dla dzieci i dorosłych

  ZOOPARK 2015 - dobra zabawa dla dzieci i dorosłych

  Większość dzieci uwielbia zwierzątka i marzy o tym, aby mieć własnego pupila. Miejscem, gdzie można do woli oglądać interesujące zwierzaki i dowiedzieć się więcej o opiece nad nimi, są Targi Lublin S.A. Już w połowie marca odbędzie się tam kolejna edycja Lubelskiej Wystawy Zoologicznej ZOOPARK 2015. Naprawdę warto tam być!