Wiadomości związane z hasłem "lubelska wystawa zoologiczna zoopark"

 • ZOOPARK Jesień 2019 zbliża się wielkimi krokami!

  ZOOPARK Jesień 2019 zbliża się wielkimi krokami!

  Surykatki, lemury, węże, kameleony, gekony, agamy, pająki, papugi, kanarki, fretki, alpaki, kuce, konie owce, kozy, emu australijskie i całe mnóstwo zwierzaków dużych i małych… Co je łączy? Oczywiście Lubelska Wystawa i Targi Zoologiczne ZOOPARK , na których spotkamy się już jesienią – 12 i 13 października b.r. !
 • Twoje dziecko kocha zwierzaki? Odwiedź ZOOPARK!

  Twoje dziecko kocha zwierzaki? Odwiedź ZOOPARK!

  Gekony, jeże, koty, kozy, konie, kuce i alpaki, króliki, psy, papugi i kanarki, małpki i inni goście z odległych krańców świata – te i wiele innych zwierzaków małych i dużych będzie można obejrzeć podczas Lubelskiej Wystawy i Targów Zoologicznych ZOOPARK w Lublinie  już 9 i 10 marca 2019 (Targi Lublin, ul. Dworcowa 11).
 • Przed nami piąta edycja ZOOPARKU!

  Przed nami piąta edycja ZOOPARKU!

  Lubelska Wystawa Zoologiczna ZOOPARK to wydarzenie, które na stałe wypisało się w kalendarz miejskich imprez. Jest także bardzo lubiana – zarówno przez dorosłych, jak i przez dzieci. Wszystko dzięki temu, że w jednym miejscu można zobaczyć koty, psy, króliki, konie, kozy, owce, drób i ptactwo ozdobne, lemury, małpki, papugi, kanarki, żółwie oraz wiele innych gatunków milusińskich, począwszy od zwierzaków domowych poprzez hodowlane aż do egzotycznych.
 • ZOOPARK 2015 - dobra zabawa dla dzieci i dorosłych

  ZOOPARK 2015 - dobra zabawa dla dzieci i dorosłych

  Większość dzieci uwielbia zwierzątka i marzy o tym, aby mieć własnego pupila. Miejscem, gdzie można do woli oglądać interesujące zwierzaki i dowiedzieć się więcej o opiece nad nimi, są Targi Lublin S.A. Już w połowie marca odbędzie się tam kolejna edycja Lubelskiej Wystawy Zoologicznej ZOOPARK 2015. Naprawdę warto tam być!