Plan dydaktyczno-opiekuńczo-wychowawczy na miesiąc luty Plan dydaktyczno-opiekuńczo-wychowawczy na miesiąc luty - Grupa V „Motylki”.
Plan pracy dydaktyczno-wychowawczej na wrzesień dla dzieci 5 letnich TEMATY: 1. Przyjaciół poznać czas, przedszkole wita nas. 2. Stop Uwaga niebezpiecznie! Zasad naucz się koniecznie! 3. Jabłka, śliwki i morele, w sadzie jest owoców wiele. 4. W moim domu nie nudzi się nikomu.
Plan pracy dydaktyczno-wychowawczej na styczeń dla dzieci 5 letnich TEMATY: 1. Nowy Rok się właśnie zaczął i z radością wszyscy skaczą. 2. Poznajemy prawa dziecka.
Plan miesięczny pracy dydaktyczno-wychowawczej - styczeń Plan pracy w dydaktyczno-wychowawczej w grupie 6 latków.
Plan pracy dydaktyczno-wychowawczej na styczeń Plan pracy w przedszkolu na styczeń grupa 5 i 6 latków.