Wiadomości związane z hasłem "najlepsze przedszkole"

 • Zdobądź tytuł „Przedszkola z Pasją Oficyny MM”!

  Zdobądź tytuł „Przedszkola z Pasją Oficyny MM”!

  Jesteście nauczycielami lub dyrektorami przedszkola i uważacie, że Wasza placówka uczy i wychowuje z pasją? Pochwalcie się tym, co Was wyróżnia – być może to właśnie Wy zdobędziecie tytuł „Przedszkola z Pasją Oficyny MM”.
 • brak_foto

  Przedszkole blisko domu?

  Piszę z pytaniem o wybór przedszkola. Mam problem: niedawno przeprowadziliśmy się z całą rodziną na wieś (około 40 km od dużego miasta). W następnym roku moje dziecko będzie szło do przedszkola i zastanawiam się które wybrać - to blisko domu, czy w dużym mieście? Przeciwko temu pobliskiemu świadczy fakt, iż jego wyposażenie jest skromniejsze, mniejszy wybór zajęć dodatkowych i znajduje się w budynku szkoły podstawowej. W mieście mam poleconą placówkę i wiem, że moje znajome są zadowolone. Ale problem polega na tym, że musiałabym codziennie dowozić dziecko te 40 km, a oboje z mężem pracujemy w domu! Teraz zastanawiam się, czy wybór idealnego przedszkola jest takie ważne?
 • brak_foto

  Najlepsze przedszkole

  Nasza córka pójdzie za rok do przedszkola. Zdecydowaliśmy, że będzie to prywatna placówka. Teraz zastanawiamy się jak wybrać przedszkole? Nie chcemy, żeby to były źle wydane pieniądze jeśli dziecku się nie spodoba. Nie wiemy czym się kierować i na co zwracać uwagę szukając placówki? Czy to ma być oferta zajęć dodatkowych, czy może coś zupełnie innego? Bardzo prosimy o radę.
 • brak_foto

  Gdzie lepiej zapisać dziecko?

  Witam, jestem mamą Adasia który w październiku tego roku kończy 5 lat, proszę o poradę, gdzie powinnam zapisać dziecko, czy do przedszkola przy szkole czy osobnego przedszkola publicznego, i jeszcze chciałbym się dowiedzieć do jakiego rejonu należy Wólka Lubelska i gdzie jest nasze przedszkole publiczne. pozdrawiam Agnieszka