Wiadomości związane z hasłem "oficyna mm"

 • Publikacja Easy English z serii „Mała Akademia Smoka Bazyla”

  Publikacja Easy English z serii „Mała Akademia Smoka Bazyla”

  Jak zachęcić najmłodszych do nauki języków obcych? Pomoże w tym Smok Bazyl! Publikacja Easy English z serii „Mała Akademia Smoka Bazyla” zwiera ponad 20 scenariuszy pomysłowych zajęć z przedszkolakami. Do książki dołączona jest płyta, na której znajdują się karty pracy, szablony gier i kolorowanki przydatne podczas nauki.
 • Przedszkolak obcokrajowiec - informacje od Oficyny MM

  Przedszkolak obcokrajowiec - informacje od Oficyny MM

  W polskich placówkach przybywa kilkulatków wychowanych w odmiennej kulturze i posługujących się innym językiem. Personel przedszkoli powinien być odpowiednio przygotowany na ich przyjęcie i zapewnienie im odpowiednich warunków do zabawy i nauki.
 • Smok Bazyl zaprasza w fascynującą podróż po Planecie Liter!

  Smok Bazyl zaprasza w fascynującą podróż po Planecie Liter!

  Podróże po Planecie Liter. Scenariusze zabaw z alfabetem z serii „Mała Akademia Smoka Bazyla” to książka ze scenariuszami zabaw dla najmłodszych i jednocześnie cenne wsparcie dla nauczycieli przygotowujących dzieci do nauki czytania i pisania. Tę cenną dla każdego pedagoga pozycję ma w swojej ofercie wydawnictwo Oficyna MM.
 • Kompleksowe wsparcie dla dyrektorów przedszkoli od Oficyny MM

  Kompleksowe wsparcie dla dyrektorów przedszkoli od Oficyny MM

  Zarządzanie przedszkolem to coś więcej niż zarządzanie pracownikami. Do obowiązków dyrektora należy również odpowiedzialność za skuteczne działanie placówki, jej finanse, bezpieczeństwo dzieci oraz dobre relacje i efektywną współpracę z rodzicami.
 • Wartościowy i niedrogi prezent dla dzieci w wieku 3-9 lat od Oficyny MM

  Wartościowy i niedrogi prezent dla dzieci w wieku 3-9 lat od Oficyny MM

  Każdy rodzic wie, jak trudno jest wybrać odpowiedni upominek dla swojej pociechy. Prezent powinien spełniać wiele wymogów: ma wspierać rozwój malucha, ale nie może być nudny, musi być fajny, lecz nie banalny i najlepiej, żeby był bardzo wartościowy, a przy tym niezbyt drogi.
 • Kalendarz oświatowy 2015/2016 już w sprzedaży!

  Kalendarz oświatowy 2015/2016 już w sprzedaży!

  Kalendarz oświatowy 2015/16 to o wiele więcej niż zwykły terminarz! Ten organizer jest niezbędny w pracy każdego dyrektora przedszkola i szkoły – ułatwia planowanie i wypełnianie codziennych obowiązków.
 • Zdobądź tytuł „Przedszkola z Pasją Oficyny MM”!

  Zdobądź tytuł „Przedszkola z Pasją Oficyny MM”!

  Jesteście nauczycielami lub dyrektorami przedszkola i uważacie, że Wasza placówka uczy i wychowuje z pasją? Pochwalcie się tym, co Was wyróżnia – być może to właśnie Wy zdobędziecie tytuł „Przedszkola z Pasją Oficyny MM”.