Wiadomości związane z hasłem "Targi Mamaville we Wrocławiu"

 • Targi Mamaville Wrocław vol.9

  Targi Mamaville Wrocław vol.9

  Mamaville, Organizator największych wydarzeń parentingowych w Polsce, zaprasza na Targi dla Mamy i Dziecka Mamaville Wrocław vol. 9, które odbędą się 17 listopada, na Stadionie Miejskim we Wrocławiu przy Al. Śląskiej 1.
 • Zapraszamy na Targi Mamaville - sezon jesień 2019!

  Zapraszamy na Targi Mamaville - sezon jesień 2019!

  Organizatorzy Targów Mamaville, największych wydarzeń parentingowych w Polsce, zapraszają na siedem edycji Targów w sezonie Jesień 2019! Po pięciu latach i przeszło 40 wydarzeniach w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu i Krakowie, mini miasto Mamaville, pojawi się w dwóch nowych miastach – Białymstoku i Katowicach.
 • Targi Mamaville Wrocław Vol. 8 - zapraszamy!

  Targi Mamaville Wrocław Vol. 8 - zapraszamy!

  Mamaville to największe wydarzenie w Warszawie skierowane do kobiet w ciąży, mam, rodzin z dziećmi oraz wszystkich osób zainteresowanych tematyką parentingową. Organizatorzy zapraszają nowych gości i tych, którzy odwiedzają targi regularnie.
 • Targi Mamaville - edycja wiosna 2019

  Targi Mamaville - edycja wiosna 2019

  Targi Mamaville to nowoczesna idea łączenia zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz edukacją dla całej rodziny. Skierowane są do kobiet w ciąży, wszystkich mam, rodzin z dziećmi oraz osób zainteresowanych tematyką parentingową. W jednym miejscu  zbieramy oryginalnych polskich projektantów, marki i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.
 • Wrocław: Mamaville Targi vol.8

  Wrocław: Mamaville Targi vol.8

  Zapraszamy na Targi Mamaville do Wrocławia 7 kwietnia 2019 r. na Stadion Wrocław, al. Śląska 1.  Wstęp wolny w godzinach 10:00 - 17:00.
 • Mamaville Targi Wrocław vol.7 - zapraszamy!

  Mamaville Targi Wrocław vol.7 - zapraszamy!

  Już po raz siódmy we Wrocławiu jednego dnia, w jednym miejscu będziecie mieli okazje spotkać oryginalnych polskich projektantów i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.
 • MAMAVILLE Targi dla Mamy i Dziecka Wrocław vol. 6

  MAMAVILLE Targi dla Mamy i Dziecka Wrocław vol. 6

  Po raz szósty we Wrocławiu jednego dnia, w jednym miejscu będziecie mieli okazję spotkać oryginalnych polskich projektantów, marki i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.