Wiadomości związane z hasłem "warszawa atrakcje dla dzieci"

 • Calineczka - Kapitan Warszawa zaprasza na bajkowy piknik!

  Calineczka - Kapitan Warszawa zaprasza na bajkowy piknik!

  Zabawę z Kapitanem Warszawa bardzo długo się pamięta. W tym na pewno Ci pomoże Twoja buzia uśmiechnięta! Z Calineczką zatańczymy i się razem pobawimy! Kapitan Warszawa zaprasza na rodzinny piknik w Galerii Północnej (ul. Światowida 17) 21 września w godzinach 14:00-18:00 . Wydarzenie bezpłatne.
 • Akademia Pana Kleksa - Kapitan Warszawa zaprasza na szaloną grę miejską!

  Akademia Pana Kleksa - Kapitan Warszawa zaprasza na szaloną grę miejską!

  Witajcie w naszej bajce, słoń zagra na fujarce, Pinokio nam zaśpiewa, zatańczą wkoło drzewa - nucili wesoło uczniowie Akademii Pana Kleksa, w szalonej bajce autorstwa Jana Brzechwy. Bohaterowie historii przeżywali magiczne przygody! Wy również możecie doświadczyć prawdziwej magii,  biorąc udział w grze miejskiej – Turnieju o Złote Piegi . Wydarzenie odbędzie się 14 września na Błoniach PGE Narodowego w godzinach 12:30-15:30 . Wydarzenie bezpłatne, obowiązują zapisy.
 • Brzechwy świat - Kapitan Warszawa zaprasza na bajkową grę miejską!

  Brzechwy świat - Kapitan Warszawa zaprasza na bajkową grę miejską!

  Na straganie w dzień targowy tańcowała igła z nitką! Martwiły się inne kaczki, w paski w kratki i zakładki! Pomocy! Wiersze Jana Brzechwy zaczęły żyć własnym życiem! Potrzebujemy dzielnych ochotników, którzy spróbują zapobiec bajkowej katastrofie. Misja ratunkowa w postaci gry miejskiej odbędzie się 21 lipca w Amfiteatrze Parku Górczewska w godzinach 11:00-14:00 . Udział w grze jest bezpłatny, obowiązują zapisy.
 • Sąsiad potrzebny od zaraz - Kapitan Warszawa zaprasza na grę miejską!

  Sąsiad potrzebny od zaraz - Kapitan Warszawa zaprasza na grę miejską!

  Sąsiedzi z Pragi Północ! Kapitan Warszawa zaprasza Was na grę miejską, podczas której potrzebna będzie Wasza nieoceniona pomoc. Gra odbędzie się 14 lipca w godzinach 11:00-14:00 w Praskim Ogródku Sąsiedzkim przy Alei Solidarności 55 . Liczymy na Was! Wydarzenie jest bezpłatne, obowiązują zapisy.
 • 5 klubokawiarni dla dzieci polecanych w Warszawie

  5 klubokawiarni dla dzieci polecanych w Warszawie

  Poszukujecie w Warszawie miejsca, w którym moglibyście się napić pysznej, aromatycznej kawy, a dzieci - pobawić w bezpiecznych i niebanalnych salach? Sprawdź ofertę klubokawiarni dla dzieci! Zapewniają one nie tylko przestrzenie przyjazne maluchom, ale też organizują zajęcia dla dzieci, warsztaty rodzinne, urodziny i przyjęcia. Zobacz naszą listę 5 klubokawiarni dla dzieci polecanych w Warszawie.
 • Powitajmy lato już w kwietniu!

  Powitajmy lato już w kwietniu!

  Mamy dobrą wiadomość dla małych i dużych wielbicieli letnich atrakcji! Lato w tym roku przyjdzie już w kwietniu – a to za sprawą XIX Targów Turystyki i Wypoczynku Lato. Impreza będzie nie tylko okazją do wspaniałej rodzinnej zabawy, ale także możliwością zaplanowania wakacyjnych wypraw.
 • Targi Rodzinne 2014, czyli aktywna rodzina na Stadionie Narodowym

  Targi Rodzinne 2014, czyli aktywna rodzina na Stadionie Narodowym

  Weekend poprzedzający nadejście wiosny będzie dla małych mieszkańców stolicy bardzo ekscytujący. Wszystko dzięki Targom Rodzinnym, które odbędą się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Ta edycja odbędzie się pod nazwą „Zdrowa i aktywna rodzina”. Co dokładnie kryje się pod tym hasłem?
 • 7. Laboratorium Małego Widza „Mały Sputnik”

  7. Laboratorium Małego Widza „Mały Sputnik”

  Festiwal Filmów Rosyjskich „Sputnik nad Polską” to wydarzenie, na które z niecierpliwością czeka wielu kinomanów. W ramach dziecięcej sekcji imprezy, mali widzowie będą mogli spotkać się z dobrze już znanymi bohaterami rosyjskich bajek, jak również poznać nowe sympatyczne postaci. Już dzisiaj przedstawiamy animowanych gości Małego Sputnika.