Wiadomości związane z hasłem "wydarzenia warszawa "

 • Targi Mamaville Xmas: Black Weekend Edition Warszawa

  Targi Mamaville Xmas: Black Weekend Edition Warszawa

  Mamaville, Organizator największych wydarzeń parentingowych w Polsce, zaprasza na przedświąteczne Targi Mamaville Xmas: Black Weekend Edition, które odbędą się 1 grudnia, w EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14.
 • Piknikowe Zwalczanie Nudy

  Piknikowe Zwalczanie Nudy

  Fundacja Zwalcz Nudę po raz kolejny zaprosiła warszawiaków na wielki, sportowo-rodzinny piknik! Partnerzy wydarzenia przygotowali szereg atrakcji dla rodzin z dziećmi oraz miłośników sportu – w tym dniu nikt się nie nudził! Bawiliśmy się na Błoniach PGE Narodowego, w ramach Warszawskich Dni Rodzinnych i Narodowego Dnia Sportu.
 • Calineczka - Kapitan Warszawa zaprasza na bajkowy piknik!

  Calineczka - Kapitan Warszawa zaprasza na bajkowy piknik!

  Zabawę z Kapitanem Warszawa bardzo długo się pamięta. W tym na pewno Ci pomoże Twoja buzia uśmiechnięta! Z Calineczką zatańczymy i się razem pobawimy! Kapitan Warszawa zaprasza na rodzinny piknik w Galerii Północnej (ul. Światowida 17) 21 września w godzinach 14:00-18:00 . Wydarzenie bezpłatne.
 • Zapraszamy na VI Kongres Edukacja i Rozwój: Prawo w Edukacji

  Zapraszamy na VI Kongres Edukacja i Rozwój: Prawo w Edukacji

  Kongres Edukacja i Rozwój jest corocznym spotkaniem branżowym integrującym środowisko edukacyjne wokół najważniejszych zagadnień związanych z tworzeniem warunków do wszechstronnego rozwoju jednostek i społeczeństwa. Hasło przewodnie tegorocznej, szóstej już edycji brzmi: „Prawo w Edukacji - problemy, wyzwania, interpretacje” . Zapraszamy 9-10 października 2019 r. do Warszawy .
 • Witajcie w naszej bajce! Kapitan Warszawa zaprasza na piknik na Bielanach

  Witajcie w naszej bajce! Kapitan Warszawa zaprasza na piknik na Bielanach

  Bajkowy świat wita Was! Miło spędzicie czas pośród zwierząt zaczarowanych,  stworów namalowanych, księżniczek zakochanych, atrakcji wyczekanych! Kapitan Warszawa zaprasza wszystkich miłośników bajek na rodzinny piknik pełen zaczarowanych atrakcji! Bawimy się 20 lipca w Galerii Młociny (ul. Zgrupowania AK Kampinos 15) w godzinach 11:00-15:00 . Wstęp wolny.
 • Warszawa: Mamaville Targi 2019 vol.17

  Warszawa: Mamaville Targi 2019 vol.17

  31 marca 2019 EXPO XXI WARSZAWA Prądzyńskiego 12/14   Mamaville to największe wydarzenie w Warszawie skierowane do kobiet w ciąży, wszystkich mam, rodzin z dziećmi oraz osób zainteresowanych tematyką parentingową.
 • Wiosenna edycja targów Trends 4 Kids w Warszawie

  Wiosenna edycja targów Trends 4 Kids w Warszawie

  Trends 4 Kids to targi dedykowane rodzicom oraz przyszłym rodzicom, którzy poszukują oryginalnych, wyjątkowych produktów, cenią jakość i nowoczesny dizajn oraz produkty wykonane ręcznie.