Wiadomości związane z hasłem "wyniki konkursu"

 • Wyniki konkursu kreatywnego „Ozdoby Świąteczne”

  Wyniki konkursu kreatywnego „Ozdoby Świąteczne”

  Ogłaszamy wyniki naszego świątecznego konkursu kreatywnego. Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom za wzięcie w nim udziału. Wykonane przez Was ozdoby są piękne - jesteśmy pewni, że będą rozświetlały i dodawały uroku Waszym domom w czasie nadchodzących Świąt!
 • Wyniki mikołajkowego konkursu Przedszkola.edu.pl

  Wyniki mikołajkowego konkursu Przedszkola.edu.pl

  Ho-ho-ho! Mikołaj już wędruje z prezentami dla zwycięzców naszego konkursu!   Gorąco dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i przesłanie mnóstwa pięknych, kolorowych i pomysłowych prac. Jesteśmy przekonani, że dostaniecie od Mikołaja wspaniałe prezenty! Zapraszamy też do zapoznania sie z wynikami konkursu.
 • Wyniki konkursu „Kreatywne Przedszkolaki”

  Wyniki konkursu „Kreatywne Przedszkolaki”

  Kukiełki ze sztućców, zwierzątka z recyklingu, otulacz ze skarpetki... Wasza wyobraźnia nie zna granic! Okazuje się, że można bawić się niemal każdym przedmiotem codziennego użytku. W pracach pojawiły się rolki papierowe, gąbki, kostki lodu, naczynia, a nawet łyżka do butów - wszystko kreatywnie wykorzystane do zabawy. Spośród tego ogromu pomysłów trudno było wybrać tylko pięć prac. Gratulujemy więc wszystkim uczestnikom - a poniżej podajemy wyniki konkursu „Kreatywne Przedszkolaki”.
 • Wyniki konkursu „Przedszkole jak z bajki!”

  Wyniki konkursu „Przedszkole jak z bajki!”

  Dziękujemy wszytkim uczestnikom za udział w konkursie „Przedszkole jak z bajki!” - spisaliście się świetnie! Dostaliśmy mnóstwo prac w kolorach tęczy, radosnych, wypełnionych rysunkami uśmiechniętych postaci. A przedszkola? Trochę jak zamki, trochę jak domek babci; z balonikami i ciekawymi zabawkami... Jednym słowem: bajkowe!   Gratulujemy też wszystkim nagrodzonym! Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu.
 • Wyniki konkursu dla Mam „Mamy sposób na relaks”

  Wyniki konkursu dla Mam „Mamy sposób na relaks”

  Drogie Mamy - czytanie Waszych opisów oraz oglądanie zdjęć było dla nas... niezwykle ralaksujące. Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie uda Wam się zrealizować przedstawione w zgłoszeniach pomysły! My na pewno skorzystamy z niektórych sposobów na relaks ;)   Tymczasem - pudełka pełne relaksu od ChillBox wędrują do dwóch z Pań, które wzięły udział w konkursie.
 • Wyniki konkursu plastycznego „Nasza Rodzina”

  Wyniki konkursu plastycznego „Nasza Rodzina”

  Konkurs „Nasza Rodzina” zakończony! Dostaliśmy od Was przepiękne prace, stworzone samodzielnie, z rodzeństwem lub z rodzicami. Prace kolorowe, radosne, wykonane różnymi technikami. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy! Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu.
 • Wyniki konkursu „W Fabryce Świętego Mikołaja”

  Wyniki konkursu „W Fabryce Świętego Mikołaja”

  Konkurs „W Fabryce Świętego Mikołaja” dobiegł końca. W ciągu dwóch tygodni przysłaliście do nas mnóstwo pięknych, kolorowych i inspirujących prac. Wybranie kilku było ciężkim zadaniem! Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom. Przy okazji życzymy magicznych i pełnych radości Mikołajek!
 • Wyniki konkursu „Pani Jesień gra w klasy”

  Wyniki konkursu „Pani Jesień gra w klasy”

  Ogłaszamy laureatów konkursu „Pani Jesień gra w klasy”! Decyzja o nagrodzeniu tylku kilku prac była trudna do podjęcia. Zdjęcia, które przesłaliście, prezentowały bardzo ciekawe pomysły - znalazły się wśród nich prace przestrzenne i rysowane, zrobione z samych darów jesieni i połączone z innymi technikami plastycznymi. Gratulujemy wszystkim uczestnikom; świetnie się spisaliście!