Nie do pary?- kolorowe skarpety Scenariusz zajęć w przedszkolu pt: "Nie do pary"?-Kolorowe skarpety Grupa: 5 latków
Z czego robi się chleb Scenariusz zajęć dla 5 latków, który pozwala zapoznać się z procesem powstawania chleba.
Podróż do Krainy Przyjaźni Scenariusz zajęć edukacyjnych dla dzieci w wieku 5 lat pt: "Podróż do krainy przyjaźni".
Piramida zdrowego żywienia - scenariusz zajęć Scenariusz zajęć dla dzieci 4-5-letnich dotyczący piramidy zdrowego żywienia
Wiosenne zgadywanki - scenariusz zajęć edukacyjnych dla dzieci w wieku 5 lat Scenariusz zajęć edukacyjnych zawiera zabawy przygotowujące do nauki czytania i liczenia w powiązaniu z utrwaleniem wiadomości na temat charakterystycznych cech wiosny
Scenariusz zajęć reedukacyjnych w oddziale przedszkolnym Temat: „Do przodu prawą rączkę daj”- ćwiczenia kształtujące orientację przestrzenną w oparciu o zabawy ruchowe i ilustracje.
Artysta malarz - scenariusz zajęć w grupie 4-5 latków Scenariusz sytuacji edukacyjnej w gr. 4-5 latków w dniu 11.03.2011.