Wiadomości związane z hasłem "zajęcia dla dzieci"

 • Zalety i wady klubów malucha

  Zalety i wady klubów malucha

  Kluby malucha to świetne rozwiązanie dla zapracowanych rodziców. W takiej placówce dziecko ma zapewnioną opiekę oraz przede wszystkim mnóstwo wspaniałej zabawy i ciekawych zajęć. Bogate oferty klubów malucha są zachęcające, ale czy to znaczy, że mają same zalety?
 • II Międzynarodowe Targi "Świat Dziecka"

  II Międzynarodowe Targi "Świat Dziecka"

  25 i 26 lutego 2012 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI na ul. Prądzyńskiego 12/14 odbędzie się druga już edycja Międzynarodowych Targów "Świat Dziecka". Wydarzenie do doskonała okazja do zafundowania maluchom wyśmienitej zabawy podczas zimowych popołudni w lutym.
 • Bajki terapeutyczne dla dzieci

  Bajki terapeutyczne dla dzieci

  Dzieci w odróżnieniu od dorosłych nie potrafią nazwać emocji jakich doświadczają w pierwszych latach swojego życia a co za tym idzie nie potrafią sobie z nimi same poradzić. W obliczu różnych sytuacji w życiu podopiecznych bardzo pomocne okazują się bajki terapeutyczne dla dzieci.
 • brak_foto

  W co się bawić z dzieckiem?

  Mam 3, 5 letnią bardzo energiczną córeczkę. Po powrocie z przedszkola z reguły dzieci są chyba zmęczone, a tak mi się przynajmniej wydawało, a Julcia chce się ciągle bawić. Proszę o podpowiedź, co do rodzaju zabaw, które mogą zainteresować takiego malucha?
 • Dobre nawyki u dzieci

  Dobre nawyki u dzieci

  Zdrowie naszych dzieci jest szczególnie narażone na negatywne działanie czynników zewnętrznych. Nawet jeśli będziemy się bardzo starać to nie jesteśmy w stanie w pełni ochronić dziecka przed wszystkimi wirusami i bakteriami. U dziecka można jednak wypracować dobre nawyki, które są w stanie w pewnym stopniu ograniczyć szkodliwe oddziaływanie otoczenia na odporność dziecka.
 • Mali odkrywcy

  Mali odkrywcy

  Nauczycielki z Przedszkola nr 12 w Koszalinie pragną rozwijać w dzieciach chęć bycia małymi odkrywcami. W związku z tym poszukujemy wiele możliwości, gdzie dzieci mogłyby rozwijać swoje pasje poznawania i eksperymentowania.
 • Elektrośmieci

  Elektrośmieci

  Po udziale w akcji Sprzątania Świata dzieci 6-letnie i 5-letnie z Przedszkola nr 12 w Koszalinie wyruszyły na wycieczkę do Galerii Kosmos, gdzie miały okazję oglądać wystawę „Dwa Światy Elektrośmieci”.
 • Wioska Hobbitów

  Wioska Hobbitów

  Dzieci 5- i 6-letnie z Przedszkola nr 12 w Koszalinie wyruszyły na wycieczkę do Sierakowa Słowieńskiego do wioski Hobbitów. Początek dnia nie zapowiadał się wesoło, gdyż przywitał nas deszczem. Jechaliśmy pełni niepokoju, czy uda nam się wycieczka.