Targi Aranżacji Przestrzeni Rekreacyjnej dla Dzieci i Dorosłych PLAC ZABAW

Targi Aranżacji Przestrzeni Rekreacyjnej dla Dzieci i Dorosłych PLAC ZABAW
Drukuj Skomentuj

Zapraszamy na pierwszą edycję Targów Aranżacji Przestrzeni Rekreacyjnej dla Dzieci i Dorosłych PLAC ZABAW, która odbędzie się w Expo Silesia! Impreza dedykowana jest producentom wyposażenia placów zabaw i terenów rekreacyjnych oraz wszystkim osobom, które chcą kreatywnie zagospodarować przestrzeń wokół siebie.

Targi Aranżacji Przestrzeni Rekreacyjnej dla Dzieci i Dorosłych PLAC ZABAW odbędą się w dniach 4-6 czerwca 2013 r. w sosnowieckim Expo Silesia. Jest to pierwsza tego typu impreza dedykowana producentom urządzeń do wyposażenia placów zabaw i terenów rekreacyjnych.

Serwis Przedszkola.edu.pl sprawuje oficjalny patronat medialny nad wydarzeniem.

Zakres tematyczny targów jest bardzo szeroki. Wystawcy zaprezentują między innymi elementy wyposażenia placów zabaw, miejsc wypoczynku i relaksu, wodne place zabaw, elementy wyposażenia boisk sportowych, parki linowe, skateparki czy siłownie outodoorowe. Organizatorzy, którymi są Expo Silesia i Centrum Kontroli Placów Zabaw, zaplanowali sympozjum „Przez rekreację do integracji”.

Bilety wstępu: 15 zł (normalny) lub 10 zł (ulgowy dla uczniów, studentów, grup zorganizowanych powyżej 10 osób, emerytów i rencistów).

Uwaga! Po rejestracji on-line w bazie zwiedzających można odebrać bezpłatny bilet wstępu na imprezę!

Godziny otwarcia targów:
4.06.2013 – godz. 9.00-16.00
5.06.2013 – godz. 9.00-16.00
6.06.2013 – godz. 9.00-16.00

 

Zobacz więcej: www.exposilesia.pl

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi