Targi Mamaville - wiosna 2022

Targi Mamaville - wiosna 2022
Drukuj Skomentuj

Organizatorzy Targów Mamaville, największych wydarzeń parentingowych w Polsce, zapraszają na 5 edycji Targów w sezonie Wiosna 2022 ! Po 7 latach i przeszło 40 edycjach znowu spotkamy się w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach  Krakowie i Gdańsku!

Mamaville, to największe wydarzenie skierowane do kobiet w ciąży, świeżo upieczonych rodziców oraz rodzin z dziećmi i każdego zainteresowanego tematyką macierzyństwa.
Macierzyństwo, to nowy rozdział w życiu każdej rodziny, a targi Mamaville, to idea, która Wam przybliży tę nową, ekscytującą przygodę życia.
Naszą misją jest wspieranie kobiet na każdym etapie podróży przez macierzyństwo. To ma być ich droga i własny sposób na macierzyństwo.
Od samego początku chcemy, żeby Mamaville było miejscem, gdzie znajdziecie inspiracje podczas ciąży, przygotowania do narodzin i pierwszych dni macierzyństwa.
Chcemy również towarzyszyć mamom przy wspieraniu rozwoju dziecka, pokazując jakie są możliwości i dając przestrzeń do spotkań z ekspertami w swoich dziedzinach.
Dlatego Targi Mamaville oprócz zakupów, to także dzień pełen atrakcji, zajęć dla dzieci i wykładów dla rodziców

 

 STREFA EDUKACYJNA


Edukacja dla całej rodziny, czyli najnowsze i najbardziej przydatne wykłady związane z tematyką macierzyństwa, prowadzone przez doświadczonych prelegentów

 

 STREFA ZAKUPÓW


Skupiamy marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.
Jednego dnia w jednym miejscu będziecie mieli okazje spotkać oryginalnych wystawców, polskie marki dla mam i dzieci.
Targi Mamaville to przede wszystkim:
 Ponad 150 wystawców znanych marek, w większości polskich producentów. Zapewnimy Wam największy wybór produktów dla kobiet w ciąży, mam i dzieci.
 Nowe wschodzące marki, które zaprezentują swoje produkty po raz pierwszy na polu targowym.
 Najnowsze kolekcje i linie przygotowane przez projektantów specjalnie na targi Mamaville. Asortyment najczęściej niedostępny w ogólnej sprzedaży.
 Wszystko dla mamy i dziecka z branż: ubrania / zabawki / wózki i foteliki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa / usługi - dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka.

 

 

    • STREFA CHILLOUT & POKÓJ DLA MAMY I DZIECKA
Więcej na www.targi.mamaville.pl

 

Terminy Wiosna  2022:

 


13 marca ,   Warszawa  ExpoXXI

20 marca,    Wrocław  Tarczyński Arena /Stadion Wrocław

03 kwietnia, Katowice  , MCK

10 kwietnia , Kraków, Hala Cracovia

14 maja,        Gdańsk, Galeria Forum

 


Dni i godziny:


Targi Mamaville z reguły odbywają się w niedziele, w godzinach 10-17, wyjątek stanowi Gdańsk  zapraszamy w sobotę  14 maja, w godzinach 9-21.

 

Źródło: materiały prasowe

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!