Targi Mamaville Shop Up Poznań vol.4

Targi Mamaville Shop Up Poznań vol.4
Drukuj Skomentuj

Mamaville, Organizator największych wydarzeń parentingowych w Polsce, zaprasza na Targi dla Mamy i Dziecka Mamaville  Shop Up Poznań vol. 4, które odbędą się 7 grudnia, w Starym Browarze w Poznaniu przy ulicy Półwiejskiej 42.

Serwis Przedszkola.edu.pl sprawuje oficjalny patronat medialny nad tym wydarzeniem.

 

 

Targi Mamaville, to jeden dzień pełen atrakcji, zarówno dla dzieci jak i dorosłych, warsztatów i wykładów oraz zakupów u oryginalnych, polskich projektantów i firm związanych z tematyką ciąży i rodzicielstwa. Macierzyństwo, to nowy rozdział w życiu każdej rodziny, a nasze Targi, to idea, która przybliży tę nową ekscytującą przygodę życia, każdej rodzinie. Każde organizowane przez nas wydarzenie, to nowoczesna idea łączenia zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz edukacją dla całej rodziny.

Targi skierowane do kobiet w ciąży, mam, rodzin z dziećmi oraz osób zainteresowanych tematyką macierzyństwa.

 

Targi Mamaville Poznań vol. 4, to m.in.:


● STREFA ZAKUPÓW

 

U wystawców znanych oraz premierowych marek i wybranych projektantów z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa / usługi – dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka. Skupiamy marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.

 

● STREFA EDUKACYJNA

 

Edukacja i rozrywka dla całej rodziny, czyli najnowsze i najbardziej przydatne wykłady dla rodziców i warsztaty dla dzieci, związane z tematyką macierzyństwa, prowadzone przez doświadczonych gości. Warsztaty i wykłady są bezpłatne, lecz z uwagi na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy. Rejestracja > http://bit.ly/warsztatypoznan4

 

● STREFA ATRAKCJI DLA DZIECI


Zajęcia i warsztaty dla dzieci, gdzie wspierając lokalne miejsca prezentujemy najciekawsze kierunki rozwoju najmłodszych poprzez zabawę.


● STREFA MAMY I DZIECKA


Przemyślana przestrzeń do nakarmienia czy przewinięcia dziecka. Dokładamy wszelkich starań, by w tej strefie zawsze było przytulnie i pięknie!

 

 

Informacje organizacyjne:


Nazwa: Targi Mamaville Shop Up Poznań vol. 4
Termin: 7 grudnia 2019 (sobota), godz. 9.00-21.00
Adres: Stary Browar, ul. Półwiejska 42


Wstęp: WOLNY


Informacje na stronie www - https://targi.mamaville.pl/poznan-vol-4-7-12/
Link do wydarzenia na FB - https://www.facebook.com/events/2407402546181644/
Link do zapisów na warsztaty - http://bit.ly/warsztatypoznan4

 

 

Źródło: materiały prasowe

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi