Targi Mamaville Wrocław vol.9

Targi Mamaville Wrocław vol.9
Drukuj Skomentuj

Mamaville, Organizator największych wydarzeń parentingowych w Polsce, zaprasza na Targi dla Mamy i Dziecka Mamaville Wrocław vol. 9, które odbędą się 17 listopada, na Stadionie Miejskim we Wrocławiu przy Al. Śląskiej 1.

Serwis Przedszkola.edu.pl sprawuje oficjalny patronat medialny nad tym wydarzeniem.

 

 

Targi Mamaville, to jeden dzień pełen atrakcji, zarówno dla dzieci jak i dorosłych, warsztatów oraz zakupów u oryginalnych, polskich projektantów i firm związanych z tematyką ciąży i rodzicielstwa. Macierzyństwo, to nowy rozdział w życiu każdej rodziny, a nasze Targi, to idea, która przybliży tą nową ekscytującą przygodę życia, każdej rodzinie. Każde organizowane przez nas wydarzenie, to nowoczesna idea łączenia zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz edukacją dla całej rodziny.

Targi skierowane do kobiet w ciąży, mam, rodzin z dziećmi oraz osób zainteresowanych tematyką macierzyństwa.

 

Targi Mamaville Wrocław vol. 9, to m.in.:


● STREFA ZAKUPÓW

 

U wystawców znanych oraz premierowych marek i wybranych projektantów z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa / usługi – dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka. Skupiamy marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.

 

● STREFA EDUKACYJNA

 

Edukacja i rozrywka dla całej rodziny, czyli najnowsze i najbardziej przydatne wykłady dla rodziców i warsztaty dla dzieci, związane z tematyką macierzyństwa, prowadzone przez doświadczonych gości. Warsztaty i wykłady są bezpłatne, lecz z uwagi na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy. Rejestracja > http://bit.ly/warsztatywroc09

 

● STREFA ATRAKCJI DLA DZIECI

 

Zajęcia i warsztaty dla dzieci, gdzie wspierając lokalne miejsca prezentujemy najciekawsze kierunki rozwoju najmłodszych poprzez zabawę.

 

● STREFA MAMY I DZIECKA


Przemyślana przestrzeń do nakarmienia czy przewinięcia dziecka. Dokładamy wszelkich starań, by w tej strefie zawsze było przytulnie i pięknie!


● STREFA RELAKSU


Na tę edycję zadbamy o większą, wygodną i kolorową strefę relaksu, gdzie po zakupach i atrakcjach będziecie mogli odpocząć i dobrze zjeść! Tu także spotkacie lokalnych wystawców.

 

 

Informacje organizacyjne:

 

Nazwa: Targi Mamaville Wrocław vol. 9


Termin: 17 listopada 2019 (niedziela), godz. 10.00-17.00
Adres: Stadion Wrocław, al. Śląska 1, 54-118 Wrocław


Wstęp: WOLNY


Informacje na stronie www - http://bit.ly/targiwroc09
Link do wydarzenia na FB - https://www.facebook.com/events/597445553996500/
Link do zapisów na warsztaty - http://bit.ly/warsztatywroc09

 

 

Źródło: materiały prasowe

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi