Targi Mamaville Xmas: Black Weekend Edition Warszawa

Targi Mamaville Xmas: Black Weekend Edition Warszawa
Drukuj Skomentuj

Mamaville, Organizator największych wydarzeń parentingowych w Polsce, zaprasza na przedświąteczne Targi Mamaville Xmas: Black Weekend Edition, które odbędą się 1 grudnia, w EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14.

Serwis Przedszkola.edu.pl sprawuje oficjalny patronat medialny nad tym wydarzeniem.

 

 

Targi Mamaville, to jeden dzień pełen atrakcji, zarówno dla dzieci jak i dorosłych, warsztatów oraz zakupów u oryginalnych, polskich projektantów i firm związanych z tematyką ciąży i rodzicielstwa. Macierzyństwo, to nowy rozdział w życiu każdej rodziny, a nasze Targi, to idea, która przybliży tą nową ekscytującą przygodę życia, każdej rodzinie. Każde organizowane przez nas wydarzenie, to nowoczesna idea łączenia zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz edukacją dla całej rodziny.

Tym razem zapraszamy na Targi Mamaville w świątecznym klimacie, a skoro #blackweekend, to nasi wystawcy i projektanci przygotują specjalne ceny swoich produktów, duże promocje i wyprzedaże.

Targi skierowane do kobiet w ciąży, mam, rodzin z dziećmi oraz osób zainteresowanych tematyką macierzyństwa.

 

Targi Mamaville Xmas: Black Weekend Edition Warszawa, to m.in.:

 

● STREFA ZAKUPÓW

 

U wystawców znanych oraz premierowych marek i wybranych projektantów z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa / usługi – dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka. Skupiamy marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.

 

● STREFA EDUKACYJNA

 

Edukacja i rozrywka dla całej rodziny, czyli najnowsze i najbardziej przydatne wykłady dla rodziców i warsztaty dla dzieci, związane z tematyką macierzyństwa, prowadzone przez doświadczonych gości. Warsztaty i wykłady są bezpłatne, lecz z uwagi na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy. Rejestracja > http://bit.ly/warsztatywarszawa19

 

● STREFA ATRAKCJI DLA DZIECI

 

Zajęcia i warsztaty dla dzieci, gdzie wspierając lokalne miejsca prezentujemy najciekawsze kierunki rozwoju najmłodszych poprzez zabawę.


● STREFA MAMY I DZIECKA

 

Przemyślana przestrzeń do nakarmienia czy przewinięcia dziecka. Dokładamy wszelkich starań, by w tej strefie zawsze było przytulnie i pięknie!


● STREFA RELAKSU


Na tę edycję zadbamy o większą, wygodną i kolorową strefę relaksu, gdzie po zakupach i atrakcjach będziecie mogli odpocząć i dobrze zjeść! Tu także spotkacie lokalnych wystawców. Foodtrucki oraz różnorodne stoiska także wegetariańskie i wegańskie.

 

 

Informacje organizacyjne:


Nazwa: Targi Mamaville Xmas: Black Weekend Edition


Termin: 1 grudnia 2019 (niedziela), godz. 10.00-17.00

Adres: EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa (dzielnica Wola)


Wstęp: WOLNY

Link do wydarzenia na FB - https://www.facebook.com/events/758453514613200
Link do zapisów na warsztaty - http://bit.ly/warsztatywarszawa19

 

 

Źródło: materiały prasowe

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi