Targi online Modne Dziecko KiddoStyle

Targi online Modne Dziecko KiddoStyle
Drukuj Skomentuj

Targi online Modne Dziecko KiddoStyle – najnowsze dziecięce trendy na wyciągnięcie… telefonu!

Już 25-27 września 2021 roku odbędzie się piąta edycja targów internetowych KiddoStyle prezentujących najciekawsze produkty dla dzieci i rodziców. Oprócz odzieży, dodatków, zabawek będzie też można skompletować wyprawkę noworodkową czy kupić prezent na Baby Shower. Nie możecie tego przegapić!

 

Każdy wystawca zaprezentuje swoją ofertę na dedykowanym wydarzeniu na Facebooku: https://bit.ly/modnedzieckoKiddoStyleAW2122 w formie materiału wideo bądź zdjęciowego. Będziecie mogli obejrzeć dokładniej produkty, bliżej poznać markę czy zadać pytania – zupełnie jak na targach w realu! Czeka mnóstwo nowości, inspiracji i pomysłów. Nie ważne gdzie mieszasz, dzięki nam zobaczysz prezentację najlepszych polskich marek, sklepów i firm nie wychodząc z domu.

Na targach będą czekały na Was kody rabatowe i oferty specjalne (jedno uniwersalne hasło: KIDDOSTYLE), z którymi zrobicie zakupy w sklepach internetowych wystawców w dniach 25-27.09.2021 r. Co kupicie na targach?
    • odzież, obuwie i dodatki,
    • książki i zabawki,
    • produkty wyprawkowe, dla kobiet w ciąży i mam,
    • elementy wyposażenia pokoju i tekstylia,
    • kosmetyki i akcesoria,

Dodatkowo będziecie mogli również pobrać magazyn targowy KiddoTrends, w którym znajdziecie zestawienia porównawcze produktów, które z pewnością ułatwią Wam zakupy, ciekawe artykuły oraz oczywiście pełną listę rabatów.

Tu możesz dołączyć do wydarzenia (dzięki temu otrzymasz powiadomienie, gdy się rozpocznie oraz o rabatach): https://bit.ly/modnedzieckoKiddoStyleAW2122

Strona targowa z listą wystawców: https://kiddostyle.pl/targi/modne-dziecko-kiddostyle-aw21-22-targi-online/


Źródło: materiały prasowe

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!