Targi Przedszkolaka w Gdańsku

Targi Przedszkolaka w Gdańsku
Drukuj Skomentuj

Przed nami kolejna edycja Targów Przedszkolaka. Tym razem potężna dawka ciekawych atrakcji czeka na nas w Gdańsku. Tegoroczna trójmiejska edycja Targów Przedszkolaka będzie wyjątkowa i wyjątkowo edukacyjna – towarzyszyć jej będą Targi Edukacji Wczesnoszkolnej MAŁY UCZEŃ.pl oraz II Gdańskie Forum Rodziców „Partnerzy Edukacji i Wychowania”.

Targi Przedszkolaka


Targi Przedszkolaka dobędą się 21-22 kwietnia 2012 roku w Centru, Targowym MTG w Gdańsku (ul. Beniowskiego 5). Targi trwać będą w godzinach 10.00 - 17.00. Kolejne spotkanie odbędzie się pod hasłem: edukacja i zabawa dla całej rodziny. Na uczestników kwietniowych targów będą czekać przedstawiciele placówek edukacyjnych zarówno prywatnych jak i publicznych.  Do spotkania z trójmiejskimi maluchami przygotowuje się ponad 30 szkół i przedszkoli oraz blisko 50 dostawców produktów i usług dla dzieci w wieku przedszkolnym i małych uczniów. Uczestnictwo w wydarzeniu to także niepowtarzalna okazja rozmowy ze specjalistami Wydziału Edukacji UM Gdańska. Dwa dni targów to także liczne atrakcje dla najmłodszych przedszkolaków. Organizatorzy przygotowali dla dzieci ciekawe zajęcia, zabawy i konkursy.

Oficjalny patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje portal Przedszkola.edu.pl

 

Nauka i zabawa


Targi Przedszkolaka to impreza podczas której powstanie fantastyczna Kraina Atrakcji dla dzieci ale także rodziców. Organizatorzy targów przygotowali dla podopiecznych dmuchany plac zabaw a także liczne gry i zabawy ruchowe dla dzieci. Kraina Atrakcji to również miejsce gdzie uczy się przez zabawę. Wszystkie przygotowane dla dzieciaków atrakcję pozwalają na pokazanie dzieciom sposobów na przyswajanie wiedzy, poznawanie świata, rozwój. To istna podróż po krainie wyobraźni w poszukiwaniu twórczych talentów - podróż, w której kierunek nadaje ciekawość.

 

Partnerzy edukacji i wychowania


"Partnerzy edukacji i wychowania" to hasło pod jakim 21 kwietnia w godzinach 11.00 - 15.00 odbędzie się II Gdańskie Forum Rodziców. Wydarzenie towarzyszyć będzie tegorocznej edycji Targów Przedszkolaka oraz Targom MAŁY UCZEŃ.pl. Uczestnicy Forum będą dyskutować na temat partnerstwa rodziców oraz nauczycieli, wychowawców szkolnych – wadze ich współpracy dla prawidłowego funkcjonowania placówek szkolnych oraz jej znaczeniu dla starań o lepszą jakość edukacji.

Serdecznie zapraszamy na tegoroczną edycję Targów Przedszkolaka w Gdańsku!

Więcej szczegółów znajduje się na stronie: www.targiprzedszkolaka.pl

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi