Targi Toys & Kids & Fashion Show - na to wydarzenie czekała cała Polska!

Targi Toys & Kids & Fashion Show - na to wydarzenie czekała cała Polska!
Drukuj Skomentuj

W dniach 15-17 października 2020 roku, w Centrum Targowo - Kongresowym Ptak Warszaw Expo odbędą się Największe w Polsce  Międzynarodowe targi zabawek i akcesoriów dziecięcych Toys & Kids & Fashion Show.

Serwis Przedszkola.edu.pl sprawuje oficjalny patronat medialny nad tym wydarzeniem.

 

Ptak Warsaw Expo jest organizatorem ponad 30 międzynarodowych imprez targowych rocznie, w największym w Europie Środkowo-Wschodniej Centrum Kongresowo - Tagowym Ptak Warsaw Expo. Organizowane przez nas wydarzenia mają przede wszystkim profil biznesowy i proeksportowy. Mają one na celu włączanie polskiego sektora małych i średnich przedsiębiorstw do światowej wymiany towarów i usług.

 

Targi Toys & Kids & Fashion Show to największa wystawa targowa w Polsce, gdzie swoją ofertę zaprezentują producenci, dystrybutorzy, handlowcy m.in. zabawek, wózków, fotelików, tekstyliów i odzieży dziecięcej, mebli  oraz akcesoriów dziecięcych.

Jednym z głównych założeń naszych targów Toys & Kids & Fashion Show  jest przede wszystkim promocja polskich firm działających w branży zabawek i ich oferty. Wydarzenie umożliwia nawiązanie nowych relacji biznesowych, pozyskanie nowych klientów oraz rynków, co przyczyni się do rozwoju oferty przedsiębiorstw branży dziecięcej w Polsce.

 

Targi Toys &Kids & Fashion Show 2020 to oprócz spotkań branżowych – premiery, warsztaty, seminaria i konferencje.

 

Targi Toys & Kids Fashion Show, to przede wszystkim, doskonała platforma spotkań i wymiany doświadczeń przedstawicieli branży zabawek i artykułów dziecięcych z całego świata. Jest to wydarzenie biznesowe, podczas którego krajowi oraz międzynarodowi dostawcy spotkają się z polskimi oraz zagranicznymi nabywcami, głównie z przedstawicielami krajów z Europy, Azji i Afryki.

 

Na ten moment mamy zarejestrowanych 5 tysięcy biznesowych zwiedzających na 2020 rok. Pozwala nam to przypuszczać, że w nadchodzącym roku liczba profesjonalnych odwiedzających z kraju i z zagranicy  będzie rekordowa.

Do dyspozycji wystawców Międzynarodowych targów zabawek i  artykułów dziecięcych Toys & Kids & Fashion Show 2020 zaplanowano przestrzeń 2 hal wystawienniczych o łącznej powierzchni ponad 45 tysięcy m kw.

 

Więcej informacji: www.warsawtoys.com

 

 

Źródło: materiały prasowe

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi