Targi TRENDS 4 KIDS -  22.05 w TAURON Arenie Kraków!

Targi TRENDS 4 KIDS -  22.05 w TAURON Arenie Kraków!
galeria zdjęć (2) Drukuj Skomentuj

Datę 22 maja zapiszcie w kalendarzu i koniecznie bądźcie tego dnia z nami!!
Wydarzenie dedykujemy przyszłym rodzicom, rodzicom z dziećmi w wieku od 0-9 lat oraz wszystkim, którzy cenią produkty hand made, nowoczesny design, wysoką jakość, oryginalne oraz pomysłowe propozycje od polskich twórców.

Tak! Cenimy i wspieramy polskie marki i małe, rodzinne manufaktury, które kreują cuda z miłości do dzieci. Dlatego targi Trends 4 Kids to idealne miejsce i czas, aby znaleźć niebanalne prezenty z okazji Dnia Dziecka!


Wydarzenie odbędzie się  22 maja w TAURON Arenie Kraków w godzinach 10.00-17.00


Będzie jak zawsze kolorowo i z mnóstwem dobrej energii!


STREFA ZAKUPÓW – tego dnia będzie można kupić niepowtarzalne produkty z najnowszych wiosenno-letnich kolekcji, a wśród nich znajdziecie niebanalną odzież, buciki, zabawki, dekoracje do pokoików dziecięcych, książki oraz produkty dla kobiet w ciąży i mam karmiących – w większości od polskich marek, które wspieramy. 
Wystawcy specjalnie na ten dzień przygotowują niespodzianki i atrakcyjne rabaty dla Gości targów.


STREFA ZABAWY - w tej przestrzeni dzieci będą mogły bezpłatnie skorzystać z licznych zajęć kreatywnych i rozwijających aktywności. Przygotowaliśmy wiele kolorowych, szalonych, pomysłowych i inspirujących aktywności dla najmłodszych. Nasi Goście wezmą udział w twórczych warsztatach. Animatorzy zaangażują dzieci do wspólnej, kreatywnej zabawy. Na dzieci będą czekać między innymi: zajęcia manualne, malowanie buziek, magiczne zamykanie w bańce i szalone zabawy na dmuchańcu! I o wiele, wieeeele więcej.

 

Nuda tego dnia jest u nas zabroniona!STREFA CHILLOUT - miejsce, w którym można wziąć oddech, odpocząć, zjeść coś dobrego.

 

Wpadnijcie do nas tego dnia! Zgarnijcie domowników, sąsiadów, dajcie cynk znajomym!

 

Widzimy się już niebawem.

 

Do zobaczyska!

 

Wstęp:
BILETY ZAKUPIONE ONLINE: osoby dorosłe 10 zł, dzieci bezpłatnie

 

Szczegóły na:


www.trends4kids.pl
https://www.facebook.com/events/675417547160443

 


Źródło: materiały prasowe

Podobne artykuły

Skomentuj

Dodane komentarze (1)