Teatroteka Andersena czyli spektakle dla całej rodziny online

Teatroteka Andersena czyli spektakle dla całej rodziny online
Skomentuj

TEATROTEKA ANDERSENA to nowy projekt powstały z nagłej potrzeby prowadzenia działalności teatru oraz kontaktu z naszymi widzami w czasie kwarantanny.

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedszkolaków z rodzicami na specjalne pokazy spektakli Teatru im. H. Ch. Andersena w Lublinie, które udostępnione zostaną na stronie Teatru oraz na profilu Facebook.

 

Co piątek o godz. 9:30, będzie publikowana rejestracja wideo wybranego spektaklu, który będzie dostępny przez weekend, aż do niedzieli do g. 22:00. Dzięki temu widzowie będą mieli możliwość obejrzenia całego spektaklu, zarejestrowanego wcześniej, z udziałem publiczności i poczuć się jak w sali teatralnej i przeżywać to co dzieje się na scenie razem z innymi widzami.

 

Już w ten piątek, 27 marca o g. 9:30 wyemitowany zostanie spektakl dla młodzieży i dorosłych "Wesele" Stanisława Wyspiańskiego w reżyserii Jakuba Roszkowskiego z muzyką Michała Siwaka, scenografią i kostiumami Maćka Chojnackiego. Spektakl ten miał swoją premierę 19 grudnia 2015r..

 

Dodatkowo organizatorzy zachęcają widzów do stworzenia własnych działań twórczych zainspirowanym spektaklem. Wspólnie z rodzeństwem czy rodzicami można stworzyć pracę (w dowolnej technice) ilustrującą ulubioną scenę lub bohatera spektaklu albo coś co kojarzy się ze spektaklem. Efekty działań twórczych w postaci zdjęć, filmów, czy skanów (jpg) można przesłać na adres: promocja@teatrandersena.pl albo opublikować je bezpośrednio na oficjalnym facebook'owym profilu Teatru Andersena w Lublinie.

 

Zapraszamy!

 

Źródło: materiały prasowe

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Najbliższe wydarzenia w Lublinie

Przedszkola w Lublinie

Przedszkole Elfik

Przedszkole Elfik

Przedszkole Elfik tworzy zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pedagogów. Pragniemy stworzyć dzieciom ciepłą, radosną atmosferę, jednocześnie realizując w
Przedszkole i Żłobek Elfik

Przedszkole i Żłobek Elfik

Nasz żłobek i przedszkole Elfik posiada przestronne, jasne wnętrza oraz bogatą bazę dydaktyczną. Wszystkie ciocie są przyjaźnie nastawione do dzieci a dzieci u