Top 4 placówki dla dzieci w Małopolsce

Top 4 placówki dla dzieci w Małopolsce
Drukuj Skomentuj

Dziś przedstawiamy top 4 placówki dla dzieci w Małopolsce! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Przedszkola Centrum Maluszek, Przedszkola Świat Dziecka Montessori, Przedszkola nr 9 Językowo - Artystycznego, Przedszkola i Żłobka Lenkowo. Znajdź najlepszą placówkę dla swojego dziecka!

Sprawdź też inne oferty placówek dla dzieci w Małopolsce!

 

 

Przedszkole Centrum Maluszek

ul. Szuwarowa 4/64
Kraków


Przedszkole, które poprzez tworzenie małych grup stawia na spersonalizowaną edukację. Dzięki temu opiekun może obdarzyć każde dziecko uwagą i skupić się na jego potrzebach i pragnieniach. Dodatkowo odwołanie się do wartości chrześcijańskich było podstawą do stworzenia różnych form pomocy dla rodziców w trudnościach wychowawczych i rodzinnych.

 

Przedszkole Centrum Maluszek oferuje również m.in. zajęcia ogólnorozwojowe, muzyczne, językowe - w tym z native speakerem! Dzieci mogą rozwijać się w ramach warsztatów plastycznych, naukowych i teatralnych.


Przedszkole Świat Dziecka Montessori

ul. Zarzecze  14
Kraków


Placówka swój program opiera na zasadach pedagogiki Marii Montessori. Za główne  zadanie stawia sobie łączenie poszanowania wolności dziecka z nauką jak ważne dla tej wolności są jasno postawione granice. Zajęcia są prowadzone w rodzinnej atmosferze, z indywidualnym podejściem, dzięki czemu dzieci mogą rozwijać się w swoim tempie.

Przedszkole Świat Dziecka Montessori wykorzystuje materiał rozwojowe Marii Montessori, do których dzieci mają swobodny dostęp. Dużym plusem jest też własny ogród, gdzie dzieci mogą się bawić i rozwijać fizycznie.


Przedszkole nr 9 Językowo - Artystyczne

ul. Ciechocińska 12
Kraków


W przedszkolu pracuje wykwalifikowana kadra, na którą składają się specjaliści z różnych dziedzin (m.in.: logopeda, psycholog, instruktor gimnastyki korekcyjnej, muzyk, instruktor tańca i inni). Zaangażowanie opiekunów oraz wykorzystywanie aktywizujących metod pracy pozwala na kompleksowy rozwój dzieci. Dodatkowo placówka ma własny plac zabaw i ogród.

Rodzice chwalą Przedszkole nr 9 Językowo - Artystyczne za pozytywną współpracę między opiekunami a rodzicami oraz bogactwo oferowanych zajęć. W placówce panuje rodzinna atmosfera, pozwalająca poczuć się każdemu dziecku swobodnie i bezpiecznie.


Przedszkole i Żłobek Lenkowo

ul. Spacerowa 8
Wrząsowice


Placówki Lenkowo łączą zabawę z nauką, również najmłodszym organizując zajęcia z angielskiego (w tym z native speakerem), rytmiki, gimnastyki oraz innych. Wyróżnia ich szczególna dbałość o jakość jedzenia, które przygotowane jest przez sprawdzoną kadrę - dzięki temu dzieci mają zapewnioną zbilansowaną dietę i zawsze świeże posiłki. Placówki posiadają ogród, place zabaw i boisko.

Przedszkole Lenkowo w ofercie ma różne zajęcia, m.in. gimnastykę ogólnorozwojową, zajęcia z native speakerem, ćwiczenia dydaktyczne, zajęcia teatralne, z edukacji regionalnej, muzykoterapię, arteterapię.

 

 

 

W naszej wyszukiwarce znajdziesz Przedszkola, Żłobki, Sale Zabaw, Kluby Malucha i Atrakcje dla dzieci. Sprawdź placówki w Twojej okolicy!

Filmy

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi