Top 5 przedszkoli w województwie dolnośląskim

Top 5 przedszkoli w województwie dolnośląskim
Drukuj Skomentuj

Dziś polecamy przedszkola z województwa dolnośląskiego. Sprawdź top 5 placówek: Przedszkole Akademia Bystrzaków, Bright Beginners, Przedszkole Kacperek, Przedszkole Akacjowe, Przedszkole Chatka Skrzatka. Dzięki naszej wyszukiwarce z łatwością znajdziesz przedszkole dla swojego dziecka!


Przedszkole Akademia Bystrzaków

ul. Prądzyńskiego 47
Wrocław


Przedszkole wychodzi z założenia, że lata najwcześniejsze - spędzone w przedszkolu - to czas, kiedy kształtują się predyspozycje psychiczne i intelektualne człowieka. Z tego powodu placówka dba o rozwój psychoruchowy dzieci, o prawidłowe wychowanie i kształcenie. W Akademii Bystrzaka dzieci codziennie wychodzą na dwór. Zaś w przestronnych salach organizowane są różne zajęcia, w tym ruchowe: logorytmika i taniec.

Akademia Bystrzaków opiera swój program edukacyjny na różnych metodach, m.in. pedagogiki Montessori,  Dziamskiej, Metody Dobrego Startu oraz Psychostymulacji. Organizuje też spotkania z rodzicami i uroczystości.

 

 

Bright Beginners

ul. Szyszkowa 7
Ślęza


Przedszkole zatrudnia native speakersów z UK i USA. Dzięki temu dzieci na co dzień mają styczność z językiem angielskim - w czasie zabaw, spacerów, zajęć. Ponadto placówka stawia na przyzwyczajanie dzieci do zdrowego odżywiania oraz uprawiania sportu. W Bright Beginners menu jest ułożone przez dietetyka dziecięcego, a posiłki przygotowywane na miejscu z produktów pochodzących z upraw ekologicznych.

Placówka korzysta z elementów pedagogiki Montessori. W Bright Beginners dzieci mogą też skorzystać z zajęć jazdy konnej, uprawiają warzywa, mają zajęcia w ogrodzie. Zajęcia są prowadzone w grupach do 14 dzieci.

 

 


Przedszkole Kacperek

ul. Różyckiego 2
Jelenia Góra


Przedszkole zatrudnia nauczycieli i instruktorów posiadających odpowiednie kwalifikacje. Pedagodzy korzystają ze szkoleń i kursów w celu poszerzania wiedzy na temat wychowania dzieci. Posiłki są przygotowywane na miejscu. Atutem placówki jest duży ogród, w którym oprócz zabaw dzieci mają też np. pokazy.

Przedszkole Kacperek różnorodne zajęcia, m.in.: rytmiczno-umuzykalniające, taneczno-ruchowe, ceramiczne, teatralne, logopedia indywidualna, język angielski, zajęcia z dietetykiem, religia (wg decyzji Rodziców).

 

 

Przedszkole Akacjowe

ul. Akacjowa 5
Wróblowice


Przedszkole stwarza przestrzeń do wszechstronnego rozwoju, poznawania świata i pobudzania wyobraźni. W tym celu oferuje bogatą ofertę zajęć, prowadzonych przez wykształconą kadrę. Prowadzący korzystają z różnorodnych pomocy dydaktycznych.

Przedszkole Akacjowe to również: przestronne wnętrza, bezpieczne warunki do zabawy i pracy, a także bezpieczna lokalizacja.

 

 

Przedszkole Chatka Skrzatka

ul. Mickiewicza 31/1
Legnica


Przedszkole organizuje zajęcia w małych grupach (do 12 dzieci). Zapewnia specjalnie przygotowane sale oraz profesjonalną opiekę. Oprócz pomocy wykwalifikowanych opiekunów, oferuje też konsultacje z Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczną. Rodzice chwalą sobie współpracę z przedszkolankami, a także doceniają ich profesjonalizm i podejście do dzieci.

W ofercie warsztatowej są m.in. zajęcia dla rodziców i dzieci, zajęcia prezentujące dobre maniery, formy towarzyskie i reguły grzeczności, zajęcia plastyczne i ogólno artystyczne z wykorzystaniem różnorodnych technik plastycznych i materiałów, zajęcia teatralne w przedszkolnym teatrzyku z pacynkami i kukiełkami.

 

 

 

 

W naszej wyszukiwarce znajdziesz Przedszkola, Żłobki, Sale Zabaw, Kluby Malucha i Atrakcje dla dzieci. Sprawdź placówki w Twojej okolicy!

Filmy

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi