Przedszkole Terapeutyczne Mały Książę (Toruń)

Przedszkole Terapeutyczne Mały Książę
zobacz więcej (5)
Adres:
Jęczmienna 4, Toruń
Sprawdź na mapie
Drukuj Dodaj ocenę

Udogodnienia

  • logopeda
  • gimnastyka ogólnorozwojowa

Opis obiektu

Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne „Mały Książę” w Toruniu jest specjalistyczną placówką zajmującą się edukacją dzieci ze zdiagnozowanym zaburzeniem autystycznym, terapią, jak również wczesnym wspomaganiem rozwoju.

 

Organizujemy i prowadzimy terapię dla dzieci z rozpoznanym autyzmem, dostosowaną odpowiednio do ich potrzeb oraz możliwości, opierając się wyłącznie na skutecznych metodach potwierdzonych badaniami naukowymi, tj. Analizie Stosowanej Zachowania; pierwszy etap terapii zawsze odbywa się w systemie 1:1 (jeden terapeuta pracuje z jednym dzieckiem).

 

Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne dla Dzieci z Autyzmem „Mały Książę” w Toruniu to placówka edukacyjno-terapeutyczna, której zadaniem jest niesienie wszechstronnej i profesjonalnej pomocy dzieciom z zaburzeniem autystycznym. Model terapii oparty jest na doświadczeniach najlepszych placówek zajmujących się terapią i edukacją dzieci z autyzmem.

 

 

https://www.facebook.com/malyksiazetorun/?locale=pl_PL

Galeria

Program nauczania

W przedszkolu dzieci realizują program dydaktyczno-wychowawczy zgodny z podstawą programową zatwierdzoną przez Ministra Edukacji Narodowej.

Kolorowanki