ŻŁOBEK MIEJSKI NUMER 4

ŻŁOBEK MIEJSKI NUMER 4
Telefon:
504359240,   56649 57 30
Strona WWW:
zlobek4torun.pl

Lokalizacja:

Adres: Generała Władysława Andersa  21, Toruń

ŻŁOBEK MIEJSKI NUMER 4

Żłobek Miejski nr 4 w Toruniu jest placówką miejską dedykowaną dzieciom do 3 lat. Dysponujemy 145 miejscami. Dbamy o optymalną wielkość grup, aby warunki były jak najbardziej przyjazne i komfortowe.

Nasi podopieczni mają do dyspozycji nowoczesny budynek posiadający dwie kondygnacje. Na parterze ulokowano m.in. świetlicę i 3 oddziały.

Spora przestrzeń daje znaczne możliwości zagospodarowania czasu wolnego, a tym samym stymulowania poprawnego rozwoju Państwa dzieci. Każdego dnia przygotowujemy zajęcia edukacyjno-wychowawcze dla maluchów.

Dbamy, aby w programie znalazło się również miejsce na zabawę, która wywoła szczery uśmiech i sprawi, że dzieci będą u nas po prostu dobrze się czuły. Za opiekę nad maluchami odpowiada wykwalifikowana, odpowiednio wyselekcjonowana kadra.

Nasi opiekunowie dbają o podopiecznych z maksymalną troską oraz starannością, poświęcając im pełną uwagę, co widać w osiąganych przez nich postępach.

Stawiamy na w pełni kompleksową opiekę nad maluchami. Do Państwa dyspozycji jesteśmy już od godzin porannych, kiedy przyjmujemy podopiecznych i odbywamy indywidualne spotkania z rodzicami.

Zawsze chętnie omówimy sytuację danego dziecka, informując o czynionych postępach oraz kwestiach, nad którymi warto nieco bardziej popracować. Poza tym nasz żłobek zapewnia atrakcyjne wyżywienie przygotowywane z myślą o dzieciach. Każdego dnia otrzymują pierwsze i drugie śniadanie oraz obiad.

Dbamy, aby proponowane menu było z jednej strony smaczne, a z drugiej drobiazgowo dostosowane do wieku dzieci, wspierając ich rozwój. Żłobek Miejski nr 4 w Toruniu funkcjonuje od poniedziałku do piątku, w godzinach 6:00-17:00.

Nabór do placówki prowadzimy drogą elektroniczną, po zalogowaniu rodzic ma obowiązek dostarczyć komplet dokumentów do siedziby żłobka.