Trends 4 Kids: targi akcesoriów dla mamy i dziecka, mody, zabawek w Krakowie

Trends 4 Kids: targi akcesoriów dla mamy i dziecka, mody, zabawek w Krakowie
Drukuj Skomentuj

14 kwietnia w obiekcie TAURON Arena Kraków Mała Hala odbędą się targi akcesoriów dla mamy i dziecka, zabawek oraz mody dziecięcej od polskich projektantów. Będzie to okoliczność do poznania i zakupienia najnowszych kolekcji oraz najmodniejszych propozycji wiosennego sezonu.

Serwis Przedszkola.edu.pl sprawuje oficjalny patronat medialny nad tym wydarzeniem.

 

Targi są dedykowane rodzicom oczekującym dziecka oraz rodzinom z dziećmi w wieku 0-9 lat.

 

Na ten jeden dzień znany Krakowianom obiekt TAURON Arena Kraków zamieni się jednocześnie w wyjątkową galerię handlową dla dzieci z niepowtarzalnymi, oryginalnymi produktami oraz centrum edukacyjne dla rodziców i zabaw kreatywnych dla najmłodszych.

Nasi goście będą mogli poruszać się i korzystać z czterech specjalnie wyznaczonych stref, w których tego dnia będzie się działo!

STREFA SHOPPINGU - w tej strefie możesz liczyć na atrakcyjne rabaty i fachowe porady. Znajdziesz tutaj oryginalną odzież, buciki, zabawki, dekoracje do pokoików dziecięcych, książeczki.

 

Zrobiłeś zakupy na naszych targach?

 

W podziękowaniu zaskoczymy Cię miłym prezentem!

STREFA ZABAWY - w tej przestrzeni Twoje dziecko będzie mogło bezpłatnie korzystać z licznych zajęć kreatywnych, rozwijających warsztatów i zabaw.

 

Będzie magicznie, chemicznie, egzotycznie, sensorycznie i matematycznie. Dzieciaki mogą liczyć na szaleństwa z animatorami, warsztaty teatralne i kukiełkowe kreacje oraz spotkania z ulubionymi bohaterami bajek. Nie zabraknie także zabaw manualnych i gier logicznych!

STREFA ŚWADOMEGO RODZICA - zarówno rodzice jak i Ci, którzy oczekują swojego maleństwa mogą liczyć na bogaty program prelekcji i warsztatów dla dorosłych, z których bezpłatnie będzie można korzystać przez cały dzień.

 

To niecodzienna okoliczność skorzystania z porad i konsultacji ekspertów wielu dziedzin związanych z wychowaniem dziecka oraz prawidłowym dbaniem o jego zdrowie. Kobiety w ciąży, w godzinach 10:00 - 15:00 będą mogły liczyć na bezpłatne badania USG, a także konsultacje.

STREFA CHILLOUTU - strefa, w której będzie można złapać oddech po licznych atrakcjach i emocjach.

 

Czas trwania targów: 10:00 - 17:00

 

Wstęp: osoby dorosłe 8 zł.

 

Dzieci wstęp wolny!

 

Więcej informacji na stronie: www.trends4kids.pl

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!

Tagi