Wakacyjne korzyści z Karty Dużej Rodziny

Wakacyjne korzyści z Karty Dużej Rodziny
Drukuj Skomentuj

Karta Dużej Rodziny oferuje wielodzietnym rodzinom ogrom korzyści! To dzięki tej karcie możesz liczyć na rabaty i atrakcyjne zniżki. Warto skorzystać z niej w trakcie wakacyjnych wyjazdów. Przeczytaj, by dowiedzieć się, w których miejscach może być ona przydatna.

Czym jest Karta Dużej Rodziny?


To bogaty system zniżek oferowanych przez 7 tys. partnerów w ok. 27 tys. lokalizacji w całym kraju. Zniżki obejmują m.in.  przejazdy kolejowe, niższe opłaty paszportowe, a także zakup żywności, książek, kosmetyków, ubrań, obuwia czy paliwa.
Warto skorzystać z niej w okresie wakacyjnym. Jej posiadacze mogą skorzystać ze zniżek w ośrodkach wypoczynkowych, parkach rozrywki, parkach linowych, pływalniach, kinach, a także muzeach.

 

Kto może ubiegać się o Kartę Dużej Rodziny?


W 2019 roku  rozszerzona została również dostępność KDR o wszystkich rodziców, którzy kiedykolwiek wychowywali co najmniej troje dzieci, niezależnie od wieku.
Karta wydawana jest bezterminowo i niezależnie od dochodów. Na zasadach obowiązujących od 1 stycznia 2019 wydano niemal Karty dla ponad 690 tys. rodziców.

 

Relaks w otoczeniu przyrody


Darmowe wejścia dla użytkowników Karty Dużej Rodziny zapewniają Parki Narodowe. Dodatkowo Park Narodowy Ujście Warty to bezpłatny wstęp do Przyrodniczego Ogrodu Zmysłów oraz na wieżę widokową w Chyrzynie.


Zniżki oferują też ogrody i Kopalnia Soli Wieliczka.

 

Historia


Wykorzystaj Kartę Dużej Rodziny, by zabrać swoje dziecko na nietypową lekcję historii. Zniżki oferują liczne muzea, ale i zamki!

 

Zabawa


Kina, teatry, parki rozrywki, park linowe, trampolinowe i wiele innych podobnych miejsc również są partnerami Karty Dużej Rodziny.
Wykaz wszystkich partnerów znaleźć można w aplikacji mobilnej Karty Dużej Rodziny oraz portalu Empatia.

Z Karty Dużej Rodziny korzysta łącznie ponad 991 tys. rodzin. W sumie aktywnych Kart jest blisko 3,2 mln – 3,11 mln tradycyjnych i przeszło 834 tys. mobilnych.

 

 

Autor: Izabela Nestioruk

Podobne artykuły

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!