Terapeutyczna Kawiarnia

Terapeutyczna Kawiarnia
Telefon:
533355888
Strona WWW:
www.terapeutyczna-kawiarnia.pl

Lokalizacja:

Adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 36A/U3, Warszawa

Terapeutyczna Kawiarnia

Terapeutyczna Kawiarnia to wyjątkowe miejsce spotkań dla Rodzin. Prowadzimy warsztaty, wykłady, terapię oraz kawiarnię.

 

Warsztaty dla dzieci i młodzieży

 

Inwestowanie w przyszłość swojego dziecka, już od najmłodszych lat, daje wspaniałe efekty, niejednokrotnie na całe życie. Zajęcia rozwojowe, komunikacyjne, grupy interpersonalne i treningi – wszystko po to, aby w czasach zwiększonej izolacji i samotności, dzieci wciąż przebywały w kontakcie z rówieśnikami. Ćwicząc najważniejsze interpersonalne umiejętności, budują własną wartość na solidnym fundamencie postaw asertywnych oraz rozwiniętej samoświadomości i empatii.

 

Poradnia

 

Terapeutyczna Poradnia stworzona została z miłości do psychologii i pasji pomagania ludziom. Te dwie rzeczy, połączone ze sobą, pozwoliły na powstanie miejsca, w którym poczucie bezpieczeństwa i ciepła rodzinnego domu spotyka się z profesjonalną pomocą specjalistów. U nas znajdziesz wsparcie, pomoc, zrozumienie i odprężenie.

 

Kawiarnia

 

Terapeutyczna Kawiarnia jest miejscem, w którym będziecie mieli Państwo okazję napić się przepysznej, aromatycznej kawy doprawionej sosami i przyprawami, spróbować wyśmienitych ciast i świeżo robionych koktajli z sezonowych owoców, a wszystko w otoczeniu psychologii. W kawiarni znajduje się także rozrywka dla najmłodszych, czyli salka gier i zabaw, gdzie dzieci w bezpieczny sposób będą mogły przezwyciężać nudę, kiedy rodzice spokojnie cieszą się chwilą dla siebie.