Sealart Szkoła Rysunku i Malarstwa

Sealart Szkoła Rysunku i Malarstwa
Telefon:
608583843
Strona WWW:
www.sealart.pl

Lokalizacja:

Adres: Wólczyńska 55, Warszawa

Sealart Szkoła Rysunku i Malarstwa

Sealart szkoła rysunku i malarstwa została stworzona z myślą o osobach, które pragną nauczyć się rysować oraz malować. Tworzymy miejsce, gdzie z zamiłowaniem przekazujemy wiedzę oraz szlifujemy umiejętności naszych kursantów.

Zajęcia w naszej szkole prowadzone są przez zawodowych architektów, artystów oraz studentów Politechniki Warszawskiej i Akademii Sztuk Pięknych. Starannie dbamy o to, aby zajęcia w naszych placówkach przebiegały w przyjaznej atmosferze.


Nasze placówki:


  • Warszawa – Bielany

ul. Wólczyńska 55

  • Warszawa – Wilanów

ul. Sarmacka 5,
(wjazd od ul. Rycerstwa Polskiego)

  • Legionowo

ul. Zegrzyńska 11a,
05-119 Legionowo


Prowadzimy kursy dla dzieci.


Jeśli dziecko chętnie rysuje, sięga po kredki i farby a jego prace zaskakują kreatywnością czy dokładnym wykonaniem to znak, że mamy do czynienia z talentem, który trzeba rozwijać i pielęgnować.

Kurs rysunku dla dzieci, który oferuje nasza szkoła to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu będzie to możliwe. Pod okiem doświadczonych nauczycieli dziecko ma szansę poznać nowe techniki rysowania, dowiedzieć się sporo o tym jak warto wykonywać prace oraz w jaki sposób rozwijać swoje umiejętności.

Nasze zajęcia to połączenie nauki z doskonałą zabawą. Dbamy o to, by tematy zajęć były dopasowane do wieku i zainteresowań dzieci, dzięki czemu kursy cieszą się sympatią uczestników.

Jeśli więc szukasz sposobu na to, by talent twojego dziecka mógł się rozwijać – skorzystaj z naszej oferty. Nasz kurs rysunku dla najmłodszych to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu pasja do rysowania z pewnością się rozwinie. Przekonało się o tym już wielu rodziców, których pociechy nauczyły się na naszych zajęciach naprawdę sporo.

 

Więcej informacji o naszej szkole dostępne jest na: https://www.sealart.pl/

 

Galeria prac:

Zapraszamy gorąco do obejrzenia galerii prac wykonanych przez naszych kursantów pod adresem: https://www.sealart.pl/galeria

Zachęcamy również do śledzenia naszych profili na FB oraz instagramie, gdzie informujemy o wszystkich bieżących wydarzeniach i dzielimy się tym, co u nas słychać:

Oficjalne kanały:

  • https://www.facebook.com/SealArtSzkolaRysunku
  • https://www.instagram.com/sealartszkolarysunku

Kanały dla dzieci:

  • https://www.facebook.com/rysunekdladzieci/
  • https://www.instagram.com/rysunekdladzieci/

Blog:

Więcej o rysunku, malarstwie, architekturze i sztuce dostępne jest na naszym blogu: https://www.sealart.pl/blog