Klub Dziecięcy Misia Paddingtona (Warszawa)

Klub Dziecięcy Misia Paddingtona
zobacz więcej (3)

Udogodnienia

  • język angielski
  • logopeda
  • psycholog
  • rytmika
  • gimnastyka ogólnorozwojowa
  • korektywa
  • zajęcia teatralne
  • animacje

Opis obiektu

Klub Dziecięcy Misia Paddingtona to 310 m2 powierzchni otoczonej zielenią w samym sercu Mokotowa, jedynie 15 minut od centrum miasta. W pobliżu Klubiku znajduje się Park Łazienki Królewskie, Park Morskie Oko i Park Sielecki.

Opieką obejmujemy maluszki od 1. do 3. roku życia. Zapewniamy im zdrowy rozwój psychomotoryczny w domowej, bezpiecznej i przyjaznej atmosferze. Klubik funkcjonuje przy Międzynarodowym Przedszkolu Misia Paddingtona i kieruje się filozofią IB. Dbamy o to, by rozwijać w dzieciach postawy takie jak: ciekawość, pewność siebie, odwaga, wrażliwość, poczucie odpowiedzialności za siebie i innych, aktywność społeczna i empatia.

Ponieważ wierzymy, że pierwsze 3 lata są najważniejsze dla rozwoju dziecka, wzmacniamy jego samodzielność, zaszczepiamy w nim poczucie wartości, wspieramy w poznawaniu świata i odnajdywaniu w nim swego miejsca. Kadra kierownicza placówki jest przeszkolona na międzynarodowych warsztatach organizowanych przez IBO, a także jest doświadczona w realizacji PYP (Primary Years Programme).

maturamiedzynarodowa.pl/przedszkole/klub-dzieciecy-misia-paddingtona

Galeria

Program nauczania

Pragniemy, aby nasza placówka stała się miejscem bezpiecznej i wesołej zabawy, skupionej wokół rozwoju motorycznego. Szczególną uwagę kierujemy na żywienie dzieci (posiadamy własną kuchnię, wszystkie posiłki przygotowujemy na bieżąco), a pośród zajęć dodatkowych najwięcej oferujemy z zakresu aktywności fizycznej.

W trosce o prawidłowy rozwój ruchowy dzieci staramy się, by nasze dzieci spędzały jak najwięcej czasu na placu zabaw. Proponowane w naszym Klubie Dziecięcym zróżnicowane i wszechstronne formy aktywności ruchowej promują od najmłodszych lat aktywny styl życia, rozwijają sferę emocjonalną, poszerzają doświadczenia dzieci, kształtują ich pomysłowość i wyobraźnię.

Kolorowanki