Aleksandra:
5/5
Dodano: 2017-12-04 22:39:09
Czy poleca ten obiekt?

Poszczególne oceny:

 • nauczyciele
  5
 • wyposażenie
  5
 • plac zabaw
  5
 • zajęcia
  5
 • czystość
  5
 • wyżywienie
  5
Zdecydowałam się napisać, tę opinię, ponieważ mój synek do pzedszkola „Bułhaczek” chodzi już 3 rok, więc myślę, że ta wyczerpująca opinia będzie pomocna rodzicom niezdecydowanym, którzy wahają się nad wyborem odpowiedniego przedszkola dla swojego dziecka.
Posyłając moje dziecko do przedszkola „Bułhaczek” kierowałam się bogatą ofertą zajęć, jak również świetną lokalizacją. Podoba mi się to, że przedszkole jest tuż przy lesie, z dala od zgiełku i hałasu wielkiego miasta.
Moją uwagę przyciągnęło również to, że są małe grupy dzięki czemu Panie poświęcają dzieciom większą uwagę i troskę. Wszystkie Panie, jak również Pani Dyrektor są bardzo miłe i serdeczne, okazują dzieciom dużo ciepła i miłości. Pani Dyrektor bardzo dba o placówkę, jest bardzo gościna i chętna do pomocy. Do Pani Dyrektor można zwrócić się z każdym problemem, zawsze chętnie wysłucha i posłuży dobrą radą. Czuć, że w przedszkolu panuje bardzo miła atmosfera.
Także współpraca z przedszkolem zasługuje na pochwałę. Wszystkie Panie są otwarte, chętnie podpowiedzą rodzicom i pomogą w sytuacjach problemowych dotyczących naszego dziecka.
Przedszkole kładzie duży nacisk na rozwój kulturalny i społeczny. Dzięki temu dzieci będą umiały odnaleźć się w każdej sytuacji, wiedzą jak należy zachowywać się np. w teatrze. Przedszkole dba o rozwój naszych dzieci w każdej sferze, również emocjonalnej, intelektualnej, językowej.
Mój syn bardzo lubi chodzić do przedszkola, a to jest dowód na to, że „Bułhaczek" spełnia nasze oczekiwania!

Kolorowanki