Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia - Ursus (Warszawa)

Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia - Ursus
Oceniono na:
5/5
zobacz więcej (6)
Wyświetl numer telefonu
Adres:
Rakietników 6, Warszawa
Drukuj Dodaj ocenę

Standard

  • język angielski

Opis obiektu

Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia Ursus jest miejscem, do którego każde dziecko będzie wracać z uśmiechem na twarzy. Wyróżnia nas nie tylko położone w malowniczej okolicy, ale też nowocześnie urządzone wnętrze, zaangażowana kadra oraz ciekawa oferta zajęć.   Nasze przedszkole to: kolorowe wnętrza, przestronne sale oraz nowoczesny i pokryty bezpieczną nawierzchnią plac zabaw, a także (a może przede wszystkim) rzetelna i miła kadra pedagogiczna. Zatrudnieni w przedszkolu pedagodzy stale podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe. Wszystko to sprawia, że dzieci mają możliwość wszechstronnego rozwoju oraz nabywania nowych umiejętności i wiedzy. Nierzadko zresztą zaskakują tym dorosłych.   Pomarańczowa Ciuchcia Ursus to miejsce beztroskiej zabawy, pełne gwaru i śmiechu dzieci. Panuje tu rodzinna atmosfera i wszyscy dobrze się znają. Przedszkolaki przede wszystkim czują się bezpiecznie. Nie ma wątpliwości, że ich drugim domem jest właśnie  przedszkole. Ursus  może cieszyć się z placówki...

Galeria

Program nauczania

W naszym przedszkolu stawiamy na aktywność dzieci, stąd też znajdziecie Państwo u nas bogatą ofertę zajęć dodatkowych. Zapewniamy nie tylko realizację standardowego programu, jaki zostaje każdego roku wytyczony przez MEN.

 

Proponujemy również autorskie programy, które realizowane są głównie zgodnie z zasadą „nauka poprzez zabawę”. Doskonałym przykładem mogą być zajęcia: koszykówka od malucha, zumba kids, warsztaty naukowe, judo czy warsztaty teatralne. To oczywiście tylko niektóre spośród ciekawych propozycji, które przygotowaliśmy specjalnie dla naszych podopiecznych. 

Kolorowanki