Przedszkole Akademia Małych Smoków
Przedszkole Akademia Małych Smoków

Przedszkole Akademia Małych Smoków (Warszawa)

krzysztof
krzysztof:
5/5
Dodano: 2014-04-18 16:45:09

Poszczególne oceny:

 • nauczyciele
  5
 • wyposażenie
  5
 • plac zabaw
  5
 • zajęcia
  5
 • czystość
  5
 • wyżywienie
  5
Zapisaliśmy z żoną córkę do żłobka w Akademii Małych Smoków i nie żałujemy. Bardzo nam się podoba ta placówka szczególnie, że jest nowocześnie urządzona, bardzo ciepła, panie są życzliwe, doświadczone, potrafią zająć się takimi maluchami i potrafią zorganizować im pożytecznie czas. Bardzo doceniamy to, że żłobek przyjmuje bez problemu dzieci w pieluchach.Co więcej ... jesteśmy zszokowani efektami pracy przedszkolanek i pań, które zajmują się maluchami, ponieważ nasz synek coraz częściej potrafi korzystać z nocnika... Doceniamy wysiłek całej kadry, która zna się na rzeczy, panie są wyrozumiałe i cierpliwe - nie zdarzyło się, żeby na kogoś krzyczały - przynajmniej synek o czymś takim w ogóle nie wspomniał.
Dla nas ogromnym sukcesem jest to, że jemu się tam naprawdę podoba.
Zresztą to powinien być sukces nie tylko dla nas, ale przede wszystkim dla Państwa!Wielkim plusem wg mnie jest to, że wszystkie zajęcia dla dzieci są w ramach czesnego, które tak w gruncie rzeczy jak na Warszawę, to nie jest za wysokie :)
Cenię sobie ścisłą współpracę przedszkola z nami - jako rodzicami.
Ten żłobek uczy tego, czego my chcielibyśmy, ale nie możemy ze względu na nasze obowiązki i pracę, ale jesteśmy Państwu wdzięczni za pomoc, wsparcie, troskę i miłość, jaką bez dwóch zdań otaczacie naszego malucha.
Polecamy!

Kolorowanki