Przedszkole Miasteczko Dzieci

Przedszkole Miasteczko Dzieci
Telefon:
601707180
Ocena:
4.7
Strona WWW:
www.miasteczkodzieci.pl

Lokalizacja:

Adres: Ogrodowa  58, Warszawa

Przedszkole Miasteczko Dzieci

DZIECI MUZYK SZTUKA

WYMARZONE MIEJSCE PEŁNE HARMONII I RADOŚCI POZNAWANIA

PASJA DO NAUKI Języka Angielskiego

Indywidualna adaptacja. Świetna kadra.

Od 10 lat prowadzimy językowe przedszkole, gdzie świetny zespół nauczycieli, z ogromną pasją dba o rozwój każdego przedszkolaka. Wyróżniamy się sposobem edukacji języka angielskiego, dzięki czemu dzieci przyswajają angielski dużo szybciej. Lektorzy angielskiego, którzy są obecni z dziećmi w każdej grupie zarówno na zajęciach edukacyjnych jak i podczas codziennych czynności przekazują umiejętności językowe w formie zabawy jak i poprzez używanie języka do codziennej komunikacji. Od początku istnienia przedszkola uczestniczymy w międzynarodowym programie Internationale Kindergarden, w trakcie programu przedszkole odwiedziło ponad 100 animatorów zajęć z najdalszych zakątków świata.

 

MUZYKA ŚWIATA

Niesamowici Muzycy, Artyści,Kompozytorzy. Naszym celem jest rozwijanie wrażliowości i inteligencji dzieci. Wyobraż sobie miejsce pełne dziwięków muzyki z róznych stron świata, radość odkrywania, takie jest Miasteczko Dzieci.

Naszą misją jest edukacja dzieci otwartych na świat, ciekawych innych kultur, świadomych swojej wartości  i dobrze przygotowanych do dalszej edukacji. Olbrzymią uwagę przywiązujemy do rozwoju emocjonalnego i społecznego dzieci. 

Przedszkole działa w centrum Warszawy, na obrzeżach dzielnicy Wola. Położone jest bardzo blisko stacji metra Ratusz i II lini metra Rondo Daszyńskiego w świetnym punkcie komunikacyjnym - skrzyżowanie al.Solidarności i ul.Okopowej -  autobusy i tramwaje w każdym kierunku miasta.


Miasteczko Dzieci stworzyłam 10 lat temu, szukając wymarzonego miejsca dla własnych dzieci, cieszę się, że zaprzyjażniony od lat zespół świetnych pedagogów i artystów tworzy to wyjątkowe miejsce- Magda Helwing- założycielka przedszkola.

 

Do Miasteczka Dzieci zapraszamy dzieci w wieku od 2 do 6 lat.

Przedszkole działa 12 miesięcy w roku.