Przedszkole Wszystkie Skarby Mamy

Przedszkole Wszystkie Skarby Mamy
Telefon:
660445800
Ocena:
4.9
Strona WWW:
www.mokotow.wszystkieskarbymamy.pl

Lokalizacja:

Adres: Kłobucka  23C104, Warszawa

Przedszkole Wszystkie Skarby Mamy

To wyjątkowe miejsce, w którym Dziecko w bezpiecznej i rodzinnej atmosferze spędzi wesoło czas, bawiąc się i jednocześnie zdobywając wiedzę oraz umiejętności niezbędne w przyszłej edukacji. Nasze Przedszkole wyrosło z pasji i marzeń. 

 

Nasze Przedszkole to nowocześnie urządzona placówka o wysokim standardzie. Budynek jest pod każdym względem przystosowany do potrzeb dzieci.

Przedszkole spełnia wszystkie wymogi higieniczne i bezpieczeństwa takie jak:

-odpowiednią szerokość drzwi,

-słoneczne, obszerne sale,

-bezpieczne szyby w każdej z sal,

-wymaganą wysokość sal,

-odpowiednią ilość sanitariatów,

-doskonałe zabezpieczenie ppoż,

 

W naszym przedszkolu Twoje dziecko będzie szczęśliwe i bezpieczne !

 

Nasza kadra pedagogiczna to zespół młodych, wykształconych i kreatywnych nauczycieli z pasją. Zapewniają oni bezpieczeństwo i przyjazną atmosferę. Tworzą interesujące kreacje dydaktyczne i wychowawcze. W swojej pracy stosują nowatorskie metody, rozwijają zainteresowania i uzdolnienia Dzieci oraz monitorują ich postępy. Aby podążać za rozwojem pedagogiki przedszkolnej i aby poznawać najnowsze metody nauczania Dzieci w wieku przedszkolnym, nasz zespół bierze czynny udział w kursach i warsztatach. Organizujemy nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie.

 

Nasze posiłki spełnią najwyższe standardy, dbamy o wartości odżywcze. Posiłki są konsultowane z dietetykiem, są zdrowe, smaczne i apetycznie podane.