Przedszkole Mambaleu (Warszawa)

Przedszkole Mambaleu
zobacz więcej (20)
Adres:
Stefana Pogonowskiego 21, Warszawa
Sprawdź na mapie
Drukuj Dodaj ocenę

Udogodnienia

  • język angielski
  • ceramika
  • rytmika
  • gimnastyka ogólnorozwojowa
  • korektywa
  • taniec nowoczesny
  • zajęcia teatralne
  • urodziny
  • warsztaty dla dzieci
  • imprezy tematyczne

Opis obiektu

Najlepsze Przedszkole w sercu Zielonego Żoliborza. Najfajniejsze i najnormalniejsze. Najlepsze dzieciaki. Najfajniejsze, wyjątkowe i dobre. Super Rodzice. Zespół wybitnych nauczycieli i specjalistów. Niezapomniane, cudowne, beztroskie dzieciństwo.

 Czy było warto? Warto było: wywrócić całe życie do góry nogami, swoje, swoich bliskich, pozbyć się wszystkich oszczędności?. Założyć przedszkole....? Szalony pomysł.... Działo się, oj działo. Od 2008 roku czerpię radość z miejsca, które udało mi się stworzyć. A udało mi się dlatego, że trafiałam, od początku istnienia Mambaleu, na fantastycznych ludzi, na cudowne, mądre, wesołe dzieciaki, na mądrych, empatycznych, akceptujących i dobrych współpracowników. Jak mawia klasyk: "ja się cały czas uczę" :) I będę nadal się uczyć, bo Mambaleu to projekt, który jest w fazie nieustającej transformacji, rozwoju. Dlaczego? Bo zmieniają się czasy, wymagania, rodzice, dzieci. A poza tym, uczenie się od dzieci świata, uczenie się, że można żyć bez wyścigu szczurów, że mimo różnic można być otwartym i akceptującym, jest wartością dodaną do mojej codziennej pracy. Wiele razy dziękowałam Rodzicom moich przedszkolaków, że dali mi kredyt zaufania, że spotkaliśmy się, że zrozumieliśmy się bez słów....

Galeria

Program nauczania

"Ciekawa zabawa" wydawnictwo Nowa Era (wszystkie grupy wiekowe); 


Wydarzenia, zajęcia dodatkowe, konkursy:


Żeby zapewnić dzieciom wszechstronny rozwój, proponujemy szereg zajęć dodatkowych (realIzowanych w ramach czesnego) wspomagających rozwój dziecka, jego zainteresowania, uzdolnienia. Dzieci uczą się języka angielskiego, mają zajęcia z piłki nożnej, zajęć sportowych z elementami gimastyki korekcyjnej, malarstwa, ceramiki, rytmiki z umyzykalnieniem, tańca. Zapraszamy cyklicznie gości, którzy organizują koncerty z muzyką na żywo (https://pl-pl.facebook.com/papajakids/), którzy zabierają nas w podróże do odległych zakątków świata (https://poznajemyswiat.pl/), zapraszamy magików, trupy teatralne, organizujemy pokazy baniek mydlanych, bale i wiele, wiele innych atrakcji. Staramy się zapewnić dzieciom dobrą zabawę, połączoną z wartościami edukacyjnymi. 

 

Z dumą dzielę się ze wszystkimi wiadomością, że moje przedszkolaki biorą udział w konkursach zarówno lokalnych, jak i ogólnopolskich i odnoszą spektakularne sukcesy. Mambaleu to przedszkole niezwykłe :)

Kolorowanki