Przedszkole Domek Elfów

Przedszkole Domek Elfów
Telefon:
660680424,   22110 20 00
Ocena:
4.9
Strona WWW:
www.domekelfow.pl

Lokalizacja:

Adres: Jana Żabińskiego 8, Warszawa

Przedszkole Domek Elfów

 

 

Serdecznie witamy Rodziców i Dzieci z warszawskiego Ursynowa!:)

Zapraszamy do nowo otwartej placówki "Domek Elfów". Nasze magiczne przedszkole rozgościło się przy ul. Żabińskiego 8, przy Sadku Natolińskim. Jesteśmy  jednym z największych przedszkoli na Ursynowie. Na ponad 200 metrach kwadratowych powierzchni, nasi pełni pasji i życzliwości pedagodzy zadbają nie tylko o solidne przygotowanie Waszych dzieci do kontynuowania nauki w szkole, ale i umiejętność nawiązywania kontaktów oraz otwartość na wszystko, co nowe.

Poza przygotowaniem przestronnych sal wyposażonych w wysokiej jakości urządzenia, w naszych planach jest stworzenie własnego placu zabaw przylegającego do budynku. Będzie to niewątpliwy atut na tle ursynowskich przedszkoli.

Oddajemy w Państwa ręce przedszkole z doskonałą lokalizacją. Znajdziecie nas zaledwie 300 metrów od stacji metra Natolin oraz w bliskim sąsiedztwie przystanków autobusowych przy ulicach Małcużyńskiego i Raabego. Samochodem natomiast dojedziecie bezpośrednio z Al. KEN.

Jesteśmy filią piaseczyńskiego Przedszkola "Domek Elfów". Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie znajdziecie Państwo szczegółowe informacje na temat naszej działalności. Z ogromną przyjemnością ugościmy Was również osobiście na miejscu.

Serdecznie zapraszamy

 

Domek Elfów to wyjątkowe przedszkole, zapewniające najwyższą jakość usług. Spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Rodziców. Wysoką jakość usług potwierdza fakt, że nasza piaseczyńska placówka, jako jedyna w Piasecznie została nagrodzona prestiżowym certyfikatem jakości „KidZone”.

Domek Elfów to przedszkole stworzone z myślą o DZIECKU, jego ogromnym potencjale, uzdolnieniach i potrzebach rozwojowych. NAJWYŻSZA JAKOŚĆ USŁUG oraz domowa, ciepła atmosfera pozwalają czuć się dzieciom bezpiecznie i radośnie w każdym momencie dnia. ZDROWA ŻYWNOŚĆ oraz bardzo częste zabawy na świeżym powietrzu wzmacniają odporność przedszkolaków.

 

 

 

Przedszkole otwarte jest od 7:00 do 18:00.

 

Dlaczego warto wybrać Domek Elfów:

 

 • Posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte na bardzo wymagającym rynku piaseczyńskim. Dzięki temu gwarantujemy opiekę na najwyższym poziomie. Wysoką jakość usług potwierdza fakt, że nasza placówka, jako jedyna w Piasecznie została nagrodzona prestiżowym certyfikatem jakości „KidZone”.

 • Nasze przedszkole jest położone w cichej, zielonej okolicy w sąsiedztwie Sadku Natolińskiego Alei Kasztanowej i Lasu Kabackiego.
 • Bardzo prosty i wygodny dojazd z możliwością bezpiecznego parkowania. Nasze przedszkole znajduje się zaledwie 300 metrów od stacji metra Natolin. Samochodem natomiast można do nas dojechać bezpośrednio z Al. KEN
 • Posiadamy wykwalifikowaną i kompetentną kadrę pedagogiczną. Wszechstronne wykształcenie, doświadczenie, a przede wszystkim pełne życzliwości podejście do podopiecznych, gwarantują nie tylko solidne przygotowanie dzieci do kontynuowania nauki w szkole, ale i umiejętność nawiązywania kontaktów oraz otwartość na wszystko, co nowe.
 • Zapewniamy kompleksowy program dydaktyczno-wychowawczy, realizowany w oparciu o najlepsze, wybrane przez nauczycieli podręczniki i programy.
 • Nauka języka angielskiego odbywa się codziennie podczas zajęć prowadzonych przez lektora oraz zajęć Wattsenglish (metoda naturalnego przyswajania języka – zajęcia prowadzone przez Wychowawców) i oparta jest na grach słownych, zabawach i śpiewankach tak, aby dzieci zachęcić do nauki języka obcego.  Nasze dzieci wkraczają do szkoły z umiejętnością płynnego czytania dzięki cotygodniowym zajęciom glottodydaktycznym, które prowadzone są już w najmłodszej grupie oraz dodatkowym zajęciom o nazwie “Literki i Cyferki”, prowadzonym w grupie “zerówkowej” przez doświadczonego nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej – Panią Teresę Sygułę. 
 • Przedszkole „Domek Elfów” w sposób szczególny troszczy się o zdrowe żywienie dzieci, oferując swoim podopiecznym zbilansowaną dietę spełniającą najnowsze zalecenia oraz normy żywieniowe. Jesteśmy uczestnikami programu “Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy.”
 • Współpracujemy z psychologiem i logopedą, którzy prowadzą zajęcia profilaktyczne w poszczególnych grupach, w oparciu o autorskie programy.
 • Naszym wychowankom pomagamy w pokonywaniu ewentualnych trudności, zapewniając im tym samym pełną gotowość do podjęcia nauki w szkole.
 • W każdym miesiącu proponujemy dodatkowe atrakcje, m.in.: bajkoterapię, taniec, zajęcia z cyklu "Małego Kucharza", "Dziecko w świecie przyrody", "Dziecko w świecie muzyki", "Dziecko w świecie Montessori", a przede wszystkim wspaniałe wycieczki w ramach zajęć "Podróże po Polsce".
 • Dzięki ukierunkowaniu na rozwój talentów u naszych podopiecznych, uzyskaliśmy tytuł “Szkoły Odkrywców Talentów”.
 • Zależy nam na bardzo dobrej współpracy z rodzicami, którzy chętnie włączają się w działania przedszkola, organizując zajęcia zgodnie ze swoimi zainteresowaniami, uczestniczą we wspólnych warsztatach, uroczystościach, piknikach, itp. Pod koniec każdego miesiąca otrzymują informację, dotyczącą bieżącej działalności placówki oraz harmonogram planowanych atrakcji. Co tydzień aktualizujemy na naszej stronie jadłospis.
 • Dbamy o to, aby dzieci odpowiednio dużo czasu spędzały na świeżym powietrzu. Alejki usytuowane pomiędzy siedzibą przedszkola a Sadkiem, umożliwiają częste spacery oraz aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Już wkrótce planujemy założyć własny plac zabaw przylegający do naszego przedszkola. Póki co cieszymy się z możliwości korzystania z nowego placu zabaw w Sadku Natolińskim.
 • Lokal, w którym prowadzone jest przedszkole ma ponad 200 metrów kwadratowych powierzchni, dzięki czemu zapewnia odpowiednią przestrzeń do prawidłowego rozwoju dzieci.
 • Dyrektorem oraz jednocześnie współwłaścicielem przedszkola jest nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym w pracy w placówce niepublicznej, pełniący przez kilka lat funkcję dyrektora szkoły. Dzięki temu, rodzice mogą mieć pewność, że program edukacyjny i wychowawczy ich dzieci realizowany jest zgodnie z najwyższymi standardami.
 • O jakość powietrza w naszym przedszkolu dbają oczyszczacze powietrza. Dzięki temu przedszkolaki mogą oddychać pełną piersią świeżym, rześkim, wolnym od smogu, alergenów i drobnoutrojów chorobotwórczych powietrzem.