Piotr:
5/5
Dodano: 2018-04-16 18:02:29
Czy poleca ten obiekt?

Poszczególne oceny:

 • nauczyciele
  5
 • wyposażenie
  5
 • plac zabaw
  5
 • zajęcia
  5
 • czystość
  5
 • wyżywienie
  5
Serdecznie zapraszamy do naszej nowej placówki na Natolinie! Przedszkole zostało przez nas przejęte w marcu 2018 roku. Już od samego początku ruszyliśmy z remontem generalnym całej placówki. Konsekwentnie wprowadzamy kolejne zajęcia do programu. Już od IV 2018 w grafiku zajęć na dobre zagościł język angielski - codziennie oraz rytmika.

Naszym celem jest stworzenie placówki o takiej renomie jak nasze pierwsze przedszkole "Domek Elfów" cieszące się najwyższym uznaniem wśród rodziców i dzieci. Doświadczenie i wiedza, jaką nabyliśmy prowadząc naszą pierwszą placówkę w Piasecznie, będą systematycznie przelewane na nowy oddział na Ursynowie.

Do niewątpliwych atutów ursynowskiej placówki należy jej wielkość. Dysponujemy ogromnym lokalem o powierzchni 218 m2. Mamy trzy duże sale dydaktyczne, oddzielną stołówkę, dwie łazienki dla dzieci, przestronną szatnię i salę kulkową!

Kolejną zaletą przedszkola jest jego rewelacyjna lokalizacja. Osoby jadące z Kabat mogą skorzystać z bezpośredniego zjazdu z Al. KEN na skrzyżowaniu ze światłami kierunkowymi. Mniej zmotoryzowanych dzieli 4 minutowy spacer od stacji metra NATOLIN.

Pomimo bliskości głównych arterii Ursynowa przedszkole położone jest w bardzo cichej okolicy, przy samym Sadku Natolińskim. To właśnie tutaj planowany jest nowoczesny plac zabaw, który ma powstać jeszcze w tym roku! Jednocześnie konsekwentnie dążymy do uzyskania pozwolenia na własny plac zabaw sąsiadujący bezpośrednio z naszym przedszkolem.

Serdecznie zapraszamy!

Kolorowanki