Przedszkole i żłobek KIDS&Co. - Warszawa, ul.Domaniewska 48

Przedszkole i żłobek KIDS&Co. - Warszawa, ul.Domaniewska 48
Telefon:
730000175
Strona WWW:
www.kids-co.pl/przedszkole/warszawa/d48

Lokalizacja:

Adres: Domaniewska  48, Warszawa

Przedszkole i żłobek KIDS&Co. - Warszawa, ul.Domaniewska 48

 

Przedszkole i żłobek KIDS&Co. w Warszawie, przy ulicy Domaniewskiej 48 to nowoczesna placówka edukacyjna, w której szczególny nacisk kładzie się na indywidualizację pracy z dziećmi (metoda key person – key groups). Edukujemy dzieci w wieku już od 12 miesiąca życia, aż do podjęcia nauki w szkole.

 

Lokalizacja

 

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole i Żłobek KIDS&Co. zlokalizowane na warszawskim Mokotowie znajduje się na skrzyżowaniu ulicy Postępu oraz Domaniewskiej w biurowcu D48. W pobliżu placówki znajduje się plac zabaw wyłącznie do użytku przedszkolaków. W tak zmodernizowanej okolicy udało się nam wygospodarować niesamowity kawałek zieleni, gdzie dzieci uwielbiają spędzać czas.  

 

Kadra

 

Zatrudniamy wykwalifikowanych nauczycieli wychowania przedszkolnego, lektorów jęz. ang., native speakerów oraz specjalistów i instruktorów zajęć dodatkowych. Nasi pracownicy to osoby ciepłe, życzliwe, spełniające się w swojej pracy.

 

Wykorzystujemy nowatorskie metody pracy z dziećmi, szczególnie uwzględniając ich potrzeby i możliwości. Uczymy dwujęzycznie, wykorzystując metodę immersji językowej.

 

Wyposażenie


Przedszkole i żłobek KIDS&Co. są pięknie wyposażone, zaaranżowane i nowoczesne. Pomieszczenia są dobrze doświetlone i przestronne, ciekawie skomponowane kolorystycznie. Sale dzieci wyposażone w piękne drewniane atestowane meble. Ogromnym plusem jest bezpośrednio przylegający duży, świetnie wyposażony plac zabaw, jak również dużo zielonej, bezpiecznej przestrzeni wokół przedszkola.