Przedszkole i żłobek KIDS&Co. -Warsaw Spire ul. Wronia 31

Lokalizacja:

Adres: Prosta  36, Warszawa

Przedszkole i żłobek KIDS&Co. -Warsaw Spire ul. Wronia 31

 

Przedszkole i żłobek KIDS&Co. w Warszawie, przy ulicy Wronia 31 to nowoczesna placówka edukacyjna, w której szczególny nacisk kładzie się na indywidualizację pracy z dziećmi (metoda key person – key groups). Edukujemy dzieci w wieku już od 12 miesiąca życia, aż do podjęcia nauki w szkole.

 

Lokalizacja

 

Przedszkole i żłobek KIDS&Co. mieści się w biurowcu Warsaw Spire w w okolicy Ronda Daszyńskiego. Lokalizacja w centrum Warszawy przy jednym z głownych węzłów komunikacyjnych zapewnia doskonałe połączenie ze wszystkimi dzielnicami miasta. W zasięgu kilku minut pieszo znajduje się przystanek metra M2 oraz liczne linie tramwajowe i autobusowe. Od najbliższej stacji SKM dzielą przedszkole 2 przystanki tramwajowe lub kilka minut metrem.

 

Kadra

 

Zatrudniamy wykwalifikowanych nauczycieli wychowania przedszkolnego, lektorów jęz. ang., native speakerów oraz specjalistów i instruktorów zajęć dodatkowych. Nasi pracownicy to osoby ciepłe, życzliwe, spełniające się w swojej pracy.

 

Wykorzystujemy nowatorskie metody pracy z dziećmi, szczególnie uwzględniając ich potrzeby i możliwości. Uczymy dwujęzycznie, wykorzystując metodę immersji językowej.

 

Wyposażenie


Przedszkole i żłobek KIDS&Co. są pięknie wyposażone, zaaranżowane i nowoczesne. Pomieszczenia są dobrze doświetlone i przestronne, ciekawie skomponowane kolorystycznie. Sale dzieci wyposażone w piękne drewniane atestowane meble. Ogromnym plusem jest bezpośrednio przylegający duży, świetnie wyposażony plac zabaw, jak również dużo zielonej, bezpiecznej przestrzeni wokół przedszkola.

 

 

 

 

Realizując założenia zdrowego odżywiania nasz catering serwuje dzieciom zdrowe, smaczne posiłki oparte na założeniach diety makrobiotycznej.