Przedszkole i żłobek Kids&Co. - Wronia (Warszawa)

Przedszkole i żłobek Kids&Co. - Wronia
zobacz więcej (4)
Wyświetl numer telefonu
Adres:
Wronia  31, Warszawa
Drukuj Dodaj ocenę

Standard

  • język angielski
  • urodziny
  • animacje
  • warsztaty dla dzieci
  • imprezy tematyczne

Opis obiektu

Przedszkole i żłobek Kids&Co. w Warszawie na ul. Wroniej to placówka zapewniająca wszechstronny rozwój dzieci. Oferujemy: profesjonalną realizację planu MEN, edukację anglojęzyczną kształtującą w dzieciach naturalną dwujęzyczność oraz autorski program rozwijający umiejętności społeczne i inteligencję emocjonalną. Ponadto w placówce panuje ciepła i rodzinna atmosfera, dzięki której maluchy przychodzą tu z radością i eksplorują świat w poczuciu bezpieczeństwa i akceptacji.   Lokalizacja i dojazd Przedszkole mieści się w biurowcu Warsaw Spire w w okolicy Ronda Daszyńskiego. Lokalizacja w centrum Warszawy przy jednym z głownych węzłów komunikacyjnych zapewnia doskonałe połączenie ze wszystkimi dzielnicami miasta. W zasięgu kilku minut pieszo znajduje się przystanek metra M2 oraz liczne linie tramwajowe i autobusowe. Od najbliższej stacji SKM dzielą przedszkole 2 przystanki tramwajowe lub kilka minut met   Kadra przedszkola   „Ciocie” i „wujkowie” – to zespół młodych,...

Galeria

Program nauczania

Jakość Kids&Co.

 

 

  • Naturalna dwujęzyczność


 
Stosujemy metodę immersji językowej. Dzieci od momentu rozpoczęcia edukacji w naszych placówkach są „zanurzane” w środowisku anglojęzycznym. Całodzienny kontakt z językiem obcym sprawia, że przyswajają go w naturalny sposób.

 

  • Kompetencje społeczne


 
Inicjowanie właściwych norm postępowania jest tak fundamentalne jak nauka czytania. Uczymy dzieci odwagi w poznawaniu świata, budowania prawidłowych relacji z otoczeniem oraz rozpoznawania i kontroli emocji.

 

  • Edukacja przyszłości


 
Kładziemy nacisk na rozwój kompetencji, które w przyszłości pozwolą odważnie poruszać się w dorosłym świecie, wykonywać zawody, których jeszcze nie znamy oraz posługiwać się narzędziami, które nie zostały jeszcze wynalezione.

 

  • Świadome żywienie


 
Serwujemy dzieciom pełnowartościowe i zbilansowane posiłki przygotowane zgodnie z zasadami kuchni makrobiotycznej. Unikamy cukru i żywności przetworzonej. Pomagamy kształtować zdrowe nawyki żywieniowe.

Kolorowanki