Przedszkole KIDS&Co. Biurowiec The Park Warsaw

Przedszkole KIDS&Co. Biurowiec The Park Warsaw
Telefon:
534000125
Strona WWW:
kids-co.pl/miasto/warszawa-the-park

Lokalizacja:

Adres: Krakowiaków 50, Warszawa

Przedszkole KIDS&Co. Biurowiec The Park Warsaw

Przedszkole KIDS&Co. Biurowiec The Park Warsaw zlokalizowane będzie w budynku nr 1 kompleksu biurowego The Park Warsaw. Położenie kompleksu pozwala na swobodny dojazd samochodem oraz komunikacją miejską. Dla rodziców przywożących dzieci do przedszkola samochodem zapewnimy czasowe miejsca postojowe na czas odprowadzenia dzieci do placówki.


Wnętrza naszego przedszkola są nowoczesne i estetyczne, zaprojektowane przez architektów wielokrotnie nagradzanych za tego typu realizacje. Kolory i dodatki sprzyjają nauce, koncentracji i stwarzają poczucie bezpieczeństwa. W salach znajdują się kąciki tematyczne, które zaspokajają różnorodne potrzeby dzieci. Ułatwiają kontakty z rówieśnikami oraz socjalizują, rozwijają zdolności manualne i językowe. Meble i wysokość okien dostosowane są do wzrostu dzieci, co umożliwia im swobodną i bezpieczną aktywność.


Dbając o zdrowe nawyki żywieniowe oraz o wzmocnienie odporności naszych dzieci podajemy im posiłki nawiązujące do elementów diety makrobiotycznej. Jest to dieta oparta na dużej ilości warzyw, owoców (zwłaszcza sezonowych) oraz różnego rodzaju kasz. Unikamy cukru i soli.