Dwujęzyczny Przedszkole i Żłobek Radosna Planeta - Gocław (Warszawa)

Dwujęzyczny Przedszkole i Żłobek Radosna Planeta - Gocław
Adres:
Gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 18a, Warszawa
Sprawdź na mapie
Drukuj Dodaj ocenę

Opis obiektu

Jesteśmy dwujęzycznym przedszkolem integracyjnym na Gocławiu.

W każdej grupie jeden z nauczycieli mówi do dzieci tylko po angielsku (drugi po polsku). 

Ciepła i przyjazna atmosfera sprawia, że dzieci czują się u nas bezpiecznie i rozwijają się w swoim tempie. Zapewniamy warunki, umożliwiające kształtowanie u dzieci takich cech jak pewność siebie, poczucie własnej wartości oraz umiejętność korzystania ze swojego potencjału.

https://www.radosnaplaneta.com/o-nas-goclaw

Galeria

Program nauczania

Nasi pedagodzy wspierają dzieci na drodze do osiągnięcia samodzielności.

 

Przedszkolaki uczą się same ubierać, nalewać sobie wody czy sprzątać po posiłku. Nasi nauczyciele to kreatywni pedagodzy, posiadający wysokie kwalifikacje, doświadczenie, zaangażowanie oraz pasję nauczania. Swoją pracę opierają na dialogu z rodzicami, którzy pełnią bardzo ważną rolę w codziennym życiu naszej instytucji.

 

Wspieramy rozwój dzieci całościowo a zarazem szanujemy ich indywidualne tempo rozwoju.

 

Rozwijamy w nich pozytywny i tolerancyjny stosunek do innych języków, kultur, narodowości, a przede wszystkim do drugiego człowieka.

 

Zapewniamy dzieciom kontakt z 2 językami codziennie. W każdej grupie jeden z nauczycieli mówi po polsku, drugi po angielsku. Dzięki czemu, dzieci naturalnie się uczą i rozwijają swoje zdolności językowe.

 

Zajęcia ruchowe rozwijają sprawność fizyczną i umysł, zajęcia sensoplastyczne wspierają zmysły a zajęcia muzyczne rozwijają słuch i wrażliwość na muzykę.

 

Kolorowanki