Przedszkole im. św. Dominika Savio (Warszawa)

Przedszkole im. św. Dominika Savio
zobacz więcej (6)
Adres:
Lisowska 29, Warszawa
Sprawdź na mapie
Drukuj Dodaj ocenę

Opis obiektu

W sercu Starych Bielan, blisko stacji metra znajdziecie Nasze przedszkole. Zajmujemy parter kamienicy, więc nasze sale są przestronne a ogród na tyłach mamy tylko do swojej dyspozycji.

Przedszkole im. św. Dominika Savio powstaje w miejscu historycznym, gdzie od 35 lat prowadzone jest przedszkole przez Siostry Salezjanki na Bielanach. Jego misja i wizja jest kontynuowana przez nas - byłych Wychowanków Salezjańskich.

Zapraszamy dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat, w tym dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.  Wszystkich zainteresowanych, po wcześniejszym umówieniu się, zapraszamy do obejrzenia przedszkola.

 

 

https://www.przedszkole-savio.edu.pl

Galeria

Program nauczania

Być radosnym, dobrze czynić i wróblom pozwolić ćwierkać. – św. Jan Bosco

Kadrę naszego przedszkola tworzą nauczyciele i specjaliści o wielkich sercach, pogodnym uśmiechu i z głowami pełnymi pomysłów. 

Zajęcia prowadzimy tak,  by dziecko poznało i zrozumiałbogactwo własnych zalet oraz podjęło pracę nad ich rozwijaniem. Słuchamy uważnie i staramy się zrozumieć tworząc w przedszkolu atmosferę wzajemnego zaufania. W sytuacjach trudnych  dokładnie i obiektywnie badamy ich źródło i staramy się doprowadzić do porozumienia

Jak mówił św. Jana Bosco:” Nie wystarczy, by dzieci były kochane, ale by wiedziały, że są kochane.”

W naszej placówce dzieci uczą się języka angielskiego, gry na pianinie, są pod opieką logopedy, fizjoterapeuty i pedagoga specjalnego. Mamy doświadczenie w prowadzeniu zerówki. 

Posiadamy własną, domową kuchnię. 

Kolorowanki