Przedszkole Integracyjne Niezapominajka

Przedszkole Integracyjne Niezapominajka
Telefon:
501779811,   22857 42 54
Ocena:
4.9
Strona WWW:
www.niezapominajka.net.pl

Lokalizacja:

Adres: Wołodyjowskiego 36A, Warszawa

Przedszkole Integracyjne Niezapominajka

Przedszkole Integracyjne Niezapominajka powstało w roku 2006, a od roku 2007 jest wpisane do rejestru Przedszkoli Niepublicznych Biura Edukacji w Warszawie pod numerem 174 PN.


Przedszkole mieści się w wolnostojącym budynku w cichej i kameralnej części Mokotowa. Otwarte w godzinach 7:00-18:00 na indywidualne życzenie do 20:00. Przedszkole dysponuje czterema salami dziecięcymi, w których prowadzone są programowe zajęcia edukacyjne, dodatkową, dużą salą gimnastyczną, szatnią, a także ogrodem i tarasem do zabaw na powietrzu z pełnym wyposażeniem.


W przedszkolu są cztery grupy wiekowe, w jednej grupie maksymalnie 12 dzieci. W cenie czesnego przedszkole zapewnia pełne wyżywienie (4 posiłki dziennie). Celem naszego przedszkola jest opieka, wychowanie i nauka w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa. Także stworzenie dzieciom warunków umożliwiających osiągnięcie „gotowości szkolnej”. Gwarantem tego jest wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna i zaplecze, dające równy start wszystkim wychowankom.


W przedszkolu „Niezapominajka” oprócz zajęć obowiązkowych prowadzone są zajęcia z j. angielskiego (5 dni w tygodniu), tańca towarzyskiego, zajęć plastycznych i ceramicznych, aikido, a także nauka pływania na basenie. Są także indywidualne zajęcia z logopedą uzgodnione z Rodzicami w zależności od potrzeb dziecka, a także opieka psychologa.


Przedszkole organizuje liczne atrakcje według ustalonego harmonogramu: teatrzyki w przedszkolu, wyjazdy do teatru „Bajka” lub „Guliwer”, koncerty muzyczne, spotkania z ciekawymi ludźmi, wyjazdy plenerowe, w tym spotkania integracyjne dla Rodziców, a także uroczystości okolicznościowe z piękną oprawą artystyczną m.in. urodziny dla każdego dziecka wraz z prezentem (wszystko w ramach czesnego). Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego przedszkola.